„Real“ šeštą kartą iš eilės suklupo UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje

Trečiadienį sužaistos dar dvejos atsakomosios UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro atsakomosios aštuntfinalio rungtynės.

Po jų vietas ketvirtfinalyje iškovojo ir prie Londono „Arsenal“ (Anglija) bei Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) klubų prisijungė „Manchester United“ (Anglija) bei Liono „Olympique“ (Prancūzija) vienuolikės.

Staigmeną turnyro aštuntfinalyje pateikė Liono futbolininkai, kurie po pergalės 1:0 prieš tris savaites namuose, trečiadienį svečiuose susitikimą su Madrido „Real“ (Ispanija) klubu baigė lygiosiomis 1:1 (0:1) ir po ketverių metų pertraukos pateko tarp aštuonių pajėgiausių senojo žemyno komandų.

Beje, jau šeštus metus iš eilės į Čempionų lygos ketvirtfinalį nepatenkanti Madrido „Real“ komanda pirmavo po Cristiano Ronaldo (6 min.) įvarčio, tačiau antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Miralemas Pjaničius (75 min.).

Kitose trečiadienio rungtynėse praėjusiose sezono Čempionų lygos finalininkas „Manchester United“ (Anglija) klubas savo aikštėje net 4:0 (1:0) sutriuškino „AC Milan“ (Italija) futbolininkus, kuriuos Milane įveikė rezultatu 3:2.

Vėl du įvarčius nugalėtojams pelnė Wayne'as Rooney's (13 ir 46 min.), po vieną - Parkas Ji-Sungas (59 min.) ir Darrenas Fletcheris (88 min.).

„Manchester United“ vienuolikė Čempionų lygos ketvirtfinalyje žais jau ketvirtus metus iš eilės, o „AC Milan“ komanda tarp aštuonių pajėgiausių turnyro ekipų nepateko trečią kartą iš eilės.

Šiame straipsnyje: UEFA Čempionų lyga