„Real“ sėkmingai pradėjo kovą Karaliaus taurėje

Kovas Ispanijos Karaliaus taurėje („Copa Del Rey”) pradėjo ir Madrido „Real” klubas, kuris praėjusiame sezone triumfavo šiame turnyre. „Real” naują Karaliaus taurės sezoną pradėjo maču su „Ponferradina” ekipa.

Ne stipriausios sudėties žaidęs „karališkasis” klubas rungtynes pradėjo ne kaip, mat kova buvo apylygė. Tiesa, Jose Mourinho auklėtiniai turėjo daugiau progų, bet jų nerealizavo.

Pirmasis šio mačo įvartis krito 29-ą minutę, kai po „Real” saugo Sami Khedira atlikto perdavimo kamuolį į vartų tinklą vienu lietimu pasiuntė puolėjas Jose Maria Callejonas.

Sekančio įvarčio stadione susirinkusiems fanams teko laukti gan ilgai, mat jis buvo pasiektas tik 74-ą minutę, kai pagaliau pasižymėjo prieš tai vieną progą po kitos švaistęs „Real” saugas Cristiano Ronaldo.

Šios varžybos taip ir baigėsi, „Real” pergale rezultatu 2-0. Verta paminėti, kad „Los Blancos” mačą baigė mažumoje, mat už dvi geltonas korteles iš aikštės buvo išvarytas Raulis Albiolis, kuris praleis atsakomąjį susitikimą su „Ponferradina”.

Visi rezultatai:

„Ponferradina” 0 - 2 „Real Madrid”
29' [0 - 1] Jose Maria Callejon
74' [0 - 2] Cristiano Ronaldo
69' Raul Albiol („Real Madrid”) - dvi geltonos kortelės

„Cadiz” 0 - 0 „Valencia”

„Alcorcon” 1 - 1 „Zaragoza”
7' [0 - 1] Jorge Orti
21' [1 - 1] Oriol Riera

„Almeria” 1 - 3 „Osasuna”
15' [0 - 1] Dejan Lekic
30' [0 - 2] Javad Nekounam (11 m.)
39' [0 - 3] Javier Fernandez Annunziata
73' [1 - 3] Marcelo Andres Silva Fernandez
58' Dani Bautista („Almeria”) - raudona kortelė
90' Jose Bernal Ortiz („Almeria”) - dvi geltonos kortelės

„Celta de Vigo” 0 -0 „Espanyol”

„Cordoba” 1 - 0 „Real Betis”
90' [1 - 0] Pepe Diaz

„Deportivo La Coruna” 3 - 1 „Levante”
13' [1 - 0] Pablo Alvarez
35' [2 - 0] Saul
78' [2 - 1] Carlos Reina Aranda
79' [3 - 1] Saul
83' Hector Rodas („Levante”) - dvi geltonos kortelės

„Getafe” 0 - 1 „Malaga”
84' [0 - 1] Juan Miguel Juanmi Lopez

„Mallorca” 0 - 1 „Sporting Gijon”
83' [0 - 1] Juan Muniz

„Mirandes” 1 - 1 „Villarreal”
26' [1 - 0] Alain
81' [1 - 1] Borja Valero

„Racing Santander” 3 - 2 „Rayo Vallecano”
5' [1 - 0] Cristian Stuani
43' [1 - 1] Michel
64' [1 - 2] Michu
83' [2 - 2] Cristian Stuani
88' [3 - 2] Gerardo Osten Ariel Nahuelpan

„Real Sociedad” 4 - 1 „Granada”
4' [1 - 0] Antoine Griezmann
7' [2 - 0] Xabier Prieto
64' [3 - 0] Xabier Prieto
72' [3 - 1] Alexandre Geijo
90' [4 - 1] Diego Ifra

„San Roque de Lepe” 0 - 1 „Sevilla”
11' [0 - 1] Frederic Kanoute