„Real“ neįveikė absoliutaus Ispanijos lygos autsaiderio

Šeštadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse tęsėsi XIX turo kovos.

Pirmą pergalę per paskutiniuosius penkis turus iškovojo Valadolido miesto reprezentacinė komanda, kuri namuose 3:1 palaužė „Mallorca“ pasipriešinimą.

Iki pat 88 minutės rezultatas buvo lygus 1:1, tačiau tada šeimininkai vos per penkias minutes pelnė du įvarčius ir išplėšė pergalę. Ypač gražus buvo antrasis nugalėtojų įvartis, kai sudėtingoje situacijoje pasižymėjo Oscaras Gonzalezas.

Vienintelis Sergio Garcia įvartis Barselonos „Espanyol“ vienuolikei padėjo įveikti Vigo „Celta“ komandą, kurios gretas artimiausiu metu gali papildyti lietuvis Marius Stankevičius.

Pergalė „Espanyol“ leido nors trumpam išbristi iš iškritimo zonos ir pakilti į 16 turnyro lentelės vietą.

Absoliučios „La Liga“ autsaiderės, 20 turnyro lentelės vietą užimančios Pamplonos „Osasuna“ komandos nesugebėjo įveikti karališkasis Madrido „Real“.

Jose Mourinho auklėtiniai, kaip ir tikėtasi, visą mačą diktavo savo sąlygas, tačiau „pramušti“ šeimininkų vartų sargo Andreso Fernandezo taip ir nesugebėjo.

Negana to, 76 minutę, už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas po keitimo aikštėje pasirodęs brazilas Kaka.