„Real“ išvykoje nugalėjo „Efes Pilsen“

Trečiąją pergalę Eurolygos šešioliktuko varžybų F grupėje iškovojo Rimanto Kaukėno ir Darjušo Lavrinovičiaus Madrido „Real“ (Ispanija) klubas, ketvirtadienį svečiuose 77:75 (23:19, 21:10, 12:23, 21:23) įveikęs Stambulo „Efes Pilsen“ (Turkija).

D.Lavrinovičius nugalėtojams pelnė 11 taškų, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, net 7 kartus suklydo ir išnaudojo 5 pražangų limitą. Per 16 žaidimo minučių jis prametė abu tritaškius, pataikė 3 dvitaškius iš 5 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6. Rezultatyviau už Lietuvos krepšininką „karališkajame“ klube žaidė Jorge Garbajosa - 16 taškų, Felipe Reyesas ir Sergio Llullas - po 12. Nesėkminga diena buvo Rimantui Kaukėnui, kuris per pusseptintos aikštelėje praleistos minutės prametė po vieną tritaškį bei dvitaškį ir kartą prasižengė.

Trečiąją nesėkmę patyrusioje šeimininkių ekipoje sėkmingiausiai rungtyniavo Mario Kasunas, Charlesas Smithas, surinkę po 13 taškų.

Trečiąją nesėkmę patyrė ir savo galimybes patekti į atkrintamąsias varžybas komplikavo Sienos „Montepaschi“ (Italija) komanda su Kšyštofu Lavrinovičiumi, išvykoje 82:97 (21:19, 16:24, 20:11, 25:43) pralaimėjusi Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) krepšininkams.

Puolėjas iš Lietuvos į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 9 taškus, sugriebė 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir kartą suklydo. Per 21 su puse minutės K.Lavrinovičius pataikė 2 dvitaškius iš 7, realizavo 5 baudų metimus iš 6, tačiau abu jo mesti tritaškiai buvo netaiklūs. Rezultatyviausiai Sienos ekipoje žaidė Henry Domercantas - 21 taškas. Tel Avivo klube išsiskyrė Alanas Andersonas - 24 taškai, Chuckas Eidsonas - 16.

F grupės rikiuotė: 1. „Maccabi“ (3 pergalės, 2 pralaimėjimai, taškų santykis 378:359), 2. „Real“ (3, 2, 383:378), 3. „Efes Pilsen“ (2, 3, 358:360), 4. „Montepaschi“ (2, 3, 388:410).

Šiame straipsnyje: Lavrinovičiuskaukėnas