R.Drazdauskaitė laimėjo klasikinį maratoną Atėnuose

Rasa Drazdauskaitė laimėjo klasikinį maratoną Graikijos sostinėje bei tapo pasaulio kariškių čempione.

Sekmadienį vykusiame 28-ajame Atėnų klasikiniame maratone, kuriame dalyvavo apie 10000 bėgikų, nugalėtoja tapo Rasa Drazdauskaitė, distanciją įveikusi per 2 val. 31 min. ir 6 sek.

Tai antras Lietuvos stajerės rezultatas per visą karjerą (greičiau R. Dazrdauskaitė bėgo tik 2009 metais Frankfurte) bei antras sezono rezultatas Lietuvoje.

R. Drazdauskaitė pirmavo jau nuo pirmųjų kilometrų (5 km - 17:30, 10 km - 34:58, pusė maratono - 1:14:55, 30 km - 1:48:36) ir finiše antrąją vietą užėmusią rusę Olgą Glok aplenkė 2 min. 45 sek.

Lietuvos maratonininkė taip pat iškovojo kartu vykusio CISM (pasaulio kariškių sporto tarybos) maratono čempionato aukso medalį.

Lietuvos kariūnų vyrų rezultatai: Antanas Žukauskas - 2:43:06 (maratone užėmė 70 vietą, o kariškių čempionate - 40 vietą), Gediminas Grinius - 2:46:24 (83 ir 46), Kęstutis Kilinskas - 3:20:51 (504 ir 71).

Šiame straipsnyje: rasa Drazdauskaitėmaratonas