R.Butauto ekipa - Ukrainos superlygos lyderė

Po metų pertraukos susivienijusios Ukrainos krepšinio superlygos antrajame ture Lietuvos trenerių vadovaujamoms komandoms sekėsi skirtingai.

Ramūno Butauto treniruojamas Donecko „Doneck“ klubas 101:55 (22:17, 25:5, 26:11, 28:22) sutruškino Lvovo „Politechnika“ komandą. Andrius Mažutis Donecko ekipai per 19 min. pelnė 4 taškus (0/1 dvitaškio, 1/3 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo.

R.Butauto treniruojamas Donecko klubas, iškovojęs abi pergales, žengia pirmoje turnyro lentelės vietoje.

Rimanto Grigo treniruojami Kijevo „Budivelnik“ krepšininkai namuose 92:97 (20:26, 19:17, 22:19, 31:35) turėjo pripažinti „Kryvbasbasket“ komandos pranašumą. Praėjusį sezoną „Budivelnik“ savoje arenoje nebuvo pralaimėjęs nė karto.

„Budivelnik“ klubui Michailas Anisimovas per per 24 minutes pelnė 8 taškus (4/6 dvitaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 varžovo metimą bei 4 kartus prasižengė.

R.Grigo ekipa, praėjusį sezoną žaidusi Ukrainos krepšinio lygoje, iškovojusi vieną pergalę ir patyrusi vieną nesėkmę, žengia trečia.