R.Butautas trečiadienį atsistatydins

Ramūnas Butautas - jau nebe Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris. Tiesa, oficialiai juo bus iki trečiadienio rungtynių su Serbija, bet leido aiškiai suprasti, kad tai bus jo paskutinės rungtynės už komandos vairo.

"Savo atsakymą pasakysiu trečiadienį, tačiau jūs jį tikriausiai jau žinote", - pareiškė R.Butautas.

Prieš Europos čempionatą jis pažadėjo atsistatydinti, jei komandai nepavyks iškovoti kelialapio į pasaulio pirmenybes. Po pralaimėjimo 70:84 Ispanijai lietuviai liko už ketvirtfinalio borto ir turės tenkintis 9-12 pozicijomis.

- Jūsų komentaras apie rungtynes su Ispanija?

- Mums pavyko organizuotai žaisti tik pirmą kėlinį. Ispanams suaktyvinus gynybą, pakrikome, neatsirado žmogaus, kuris galėtų išspręsti mūsų bėdas. Galiu padėkoti žaidėjams, kad jie nenuleido rankų ir kovojo iki pat finalinės sirenos. Taip pat noriu padėkoti sirgaliams, kurie nenusisuko nuo mūsų, nepaisant tokio prasto žaidimo šiame čempionate.

- Ką kalbėjote žaidėjams po rungtynių?

- Dar nespėjau pakalbėti, bet žinau, ką pasakysiu. Nors tos rungtynės trečiadienį su Serbija nieko nebelemia, bet negalime nuleisti rankų, turime trinktelėti durimis. Žiūrint į tai, kaip šiandien vyrai kovojo, manau, kad pasipriešinsime ir Serbijos rinktinei.

- Šiandien atrodėme prastai prieš spaudimą, ypač, kai iškrito Mantas Kalnietis. Žiūrint iš retrospektyvos, ar nebuvo avantiūriška į čempionatą važiuoti su keturiais gynėjais?

- Būtent dėl to atsisakėme Pauliaus Jankūno, kurio šiandien galbūt taip pat pasigendame. Bandėme stiprinti šias pozicijos. Tačiau sakoma, kad po mūšio kumščiais nemojuojama. Tada atrodė vienaip, o čia patekome į kitą situaciją. Šiandien neatsirado žmogaus, kuris galėtų sutvarkyti žaidimą. Jo neturime visą čempionatą. Ką padarysi, todėl toks ir žaidimas...

- Šių rungtynių pirmasis kėlinys, kai žaidimui dirigavo M.Kalnietis, turbūt buvo geriausias kėlinys per visą čempionatą. Pripažįstate savo klaidą, kad galbūt jį per mažai išnaudojote?

- Niekada nesikratau savo klaidų, nes noriu tobulėti, augti kaip treneris. Galbūt reikėjo Mantu pasitikėti gerokai anksčiau. Nenoriu spėlioti, bet manau, kad mums visomis prasmėmis koją pakišo geras žaidimas su Ispanija Vilniuje (94:72). Galvojau, kad mums tos rungtynės mums padės, bet jos padarė meškos paslaugą.

- Treneri, mes prisimename, kad iškart po tų rungtynių sakėte, kad žaidėjai profesionalai ir sugebės neužriesti nosies, neatsipalaiduoti. Ar per tas kelias dienas iki čempionato su jais apie tai kalbėjote?

- Be abejo, nusiteikinėjome, kalbėjome su žaidėjais. Kodėl viskas įvyko priešingai, tebeieškau atsakymo.

- Treneri, žadėjote atsistatydinti, jei nepavyks patekti į pasaulio čempionatą.

- Liko dar vienos rungtynės, ir į tą klausimą atsakysiu po jų. Bet jūs tikriausiai žinote tą atsakymą.NAUJAUSI KOMENTARAI

leido suprasti

leido suprasti portretas
o gali buti kitaip fantomas ai ?

boo

boo portretas
o Kurtinaitis ka? Vainauskas liepe jobanta paimt i EC ir klauso oluxas :D

Mr.X

Mr.X portretas
Įdomiausia, kad Butautas pats pasakė prieš dieną, kad atsakingi visi, visa komanda. Jei būtų laimėję, būtų visi medalius uždikabinę, o jei pralaimėjo, tai atsako vienas Butautas. Kažkas čia netaip. Nėra jokios prasmės atsistatydint. Ateis kitas ir kitam lygiai taip pat nepasiseks anksčiau ar vėliau.
VISI KOMENTARAI 30
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių