R.Berankis - Vankuverio vyrų teniso turnyro ketvirtfinalyje

Antrąją pergalę ATP "Challenger Tour" serijos vyrų teniso turnyre "Odlum Brown Vancouver Open" Kanadoje iškovojo dvidešimtmetis Ričardas Berankis.

133-čiąją vietą pajėgiausių planetos tenisininkų klasifikacijoje užimantis lietuvis vienetų varžybų aštuntfinalyje 6:4, 6:4 nugalėjo 182-ąją planetos raketę 27-erių metų Gillesą Mullerį iš Liuksemburgo.

Ketvirto pagal reitingą Lietuvos tenisininko varžovu ketvirtfinalyje bus šeštas pagal skirstymą 22-jų metų amerikietis Jesse Levine'as (ATP-161), kuris aštuntfinalyje taip pat 6:4, 6:4 įveikė kitą JAV atstovą 23-jų metų Alexą Kuznetsovą (ATP-246).

Iškopęs į turnyro ketvirtfinalį R. Berankis jau užsitikrino 2920 JAV dolerių čekį bei 18 ATP klasifikacijos taškų.

Vankuverio vyrų teniso turnyro prizų fondą sudaro 100 tūkst. dolerių.

Šiame straipsnyje: Ričardas Berankis