R.Berankis iškovojo kelialapį „Australian Open“ pagrindinį turnyrą

Sėkmingai pirmojo šiemet „Didžiojo kirčio“ serijos turnyro - atvirųjų Australijos teniso pirmenybių - vienetų kvalifikacijos varžybų barjerą įveikė ir į pagrindines varžybas pateko 111-ąją vietą geriausiųjų pasaulio tenisininkų reitinge užimantis Ričardas Berankis.

Antras pagal reitingą atrankoje 22-ejų metų lietuvis šeštadienį lemiamoje dvikovoje vos per 54 minutes 6:2, 6:1 nugalėjo 29-erių metų čilietį Paulą Capdeville'ą (ATP-169).

Antrus metus iš eilės iškovojęs kelialapį į pagrindines šio „Didžiojo kirčio“ serijos turnyro varžybas R. Berankis užsitikrino 35 ATP reitingo taškus ir 27,6 tūkst. Australijos dolerių čekį.

Pirmajame kvalifikacijos rate pajėgiausias Lietuvos tenisininkas per 68 minutes 6:3, 6:4 įveikė metais vyresnį vokietį Peterį Gojowczyką (ATP-111), o antrajame rate per 1 valandą ir 50 minučių trūkusį trijų setų mačą 4:6, 6:4, 6:4 palaužė bendraamžio iš JAV Bradley'o Klahno (ATP-254) pasipriešinimą.