Raktą į pergales atradęs „Neptūnas“ paguldė ant menčių ir „Nevėžį“

Šeštąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ (7/3) klubas, kuris svečiuose 74:67 (20:24, 21:16, 13:21, 20:6) palaužė Kėdainių „Nevėžio“ (5/5) krepšininkus.

Trečiajame kėlinyje sužaidus pusketvirtos minutės svečiai iš uostamiesčio dar pirmavo (46:40), tačiau kėdainiečiai surengė spurtą 21:5 ir Vytenis Jasikevičius tolimu metimu pirmą kartą padidino „Nevėžio“ persvarą iki dviženklės – 61:51.

Klaipėdiečiai į tai atsakė atkarpa 11:0 ir komandos draugo metimą pataisęs Laurynas Mikalauskas ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes vėl sugrąžino minimalų pranašumą svečiams – 62:61. Puikiai žaidusio Deivido Gailiaus pastangų dėka klaipėdiečiai įgijo devynių taškų pranašumą ir jį išsaugojo iki dvikovos pabaigos.

Nugalėtojams 27 taškus pelnė D.Gailius (dvitaškiai 4/5, tritaškiai 5/6), 15 – L.Mikalauskas (14 atk. kam.), 8 - Martynas Mažeika, 7 – Marius Runkauskas (tritaškiai 1/9).

Kėdainių klube išsiskyrė V.Jasikevičius (22 tšk.), Mindaugas Girdžiūnas (14 tšk.) bei Tonney Bishopas (6 tšk. ir 11 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: NeptūnasLKLNevėžis