R. Meilutytė tapo Lietuvos čempione ir įspūdingai pagerino rekordą

Šeštadienį Anykščiuose vykstančiame Lietuvos plaukimo 25 metrų baseine čempionate Rūta Meilutytė laimėjo 200 m kompleksiniu būdu rungtį.

Finaliniame plaukime olimpinė bei pasaulio čempionė R. Meilutytė distanciją įveikė per 2 min. 9,55 sek. Tai naujas Lietuvos rekordas. Iki šiol geriausias rezultatas taip pat priklausė R. Meilutytei (2 min. 17,65 sek.). Rūta rekordą pagerino net 8,1 sek.

Antra finišavo Vaiva Gimbutytė (2 min. 20,41 sek), trečia - Viktė Labanauskaitė (2 min. 22,91 sek.)

R. Meilutytė lengvai iškopė į 200 m kompleksiniu būdu plaukimo finalą. Penkiolikmetė kaunietė distanciją atrankos varžybose įveikė per 2 min. 20,68 sek.

„Pasirodymas Lietuvos čempionate – mano duoklė šalies sporto aistruoliams“, – sakė mūsų auksinė žuvelė.