R. Kurtinaičio auklėtiniai sutrypė „Bešiktaš“ (rezultatai)

Užtikrintą pergalę Eurolygoje pasiekė Rimo Kurtinaičio vadovaujamas Maskvos srities „Chimki“ klubas (5/3), namuose 87:56 (16:11, 22:16, 25:19, 24:10) sutriuškinęs Stambulo „Bešiktaš“ (0/8).

Nugalėtojams Paulas Davisas (27 naud. bal.) pelnė 18, Kelvinas Riversas – 14, Krešimiras Lončaras ir Aleksejus Žukanenko – po 10 taškų.

Pralaimėjusiems buvęs „Lietuvos ryto“ legionierius Cemalis Nalga ir Serhatas Cetinas surinko po 10 taškų.

M.Gecevičius žaidė blankiai

Pergalę Eurolygos „Top 16“ etapo F grupėje iškovojo Martyno Gecevičiaus atstovaujama Pirėjo „Olympiacos“ (5/3) komanda, kuri savų žiūrovų akivaizdoje 82:74 (18:11, 23:16, 21:23, 20:24) įveikė Vitorijos „Caja Laboral“ (4/4) krepšininkus.

M.Gecevičius per 5 minutes prametė 2 tritaškius, atkovojo 2 kamuolius ir sykį prasižengė.

Nugalėtojams Acie Law pelnė 18 taškų, Georgios Printezis – 11, Vassilis Spanoulis (5 rez. perd.), Stratos Perperoglou, Kostas Sloukas ir Kostas Papanikolaou pridėjo po 9 taškus.

16 taškų pralaimėjusiems įmetė Thomas Huertelas (9 rez. perd.), 15 – Fabienas Causeuras, po 12 surinko Maciejus Lampe (4/13 dvitaškiai) ir Nemanja Bjelica.

„Real“ išsigelbėjo

Eurolygos „Top 16“ etapo E grupės susitikime Madrido „Real“ (7/1) klubas, kurio garbę gina Martynas Pocius, savoje arenoje 77:72 (20:14, 14:19, 14:17, 29:22) pranoko grupės autsaiderius Berlyno „Alba“ (1/7) krepšininkus.

Pasibaigus trims ketvirčiams Vokietijos klubas dar pirmavo 50:48, bet lemiamame kėlinyje Ispanijos ekipa sugebėjo laimėti atkarpą 8:0 ir atitrūkti – 73:63.

Kai šeimininkai jau buvo patikėję pergale, vokiečiai surengė lemiamą šturmą ir likus 35 sekundėms sumažino deficitą iki 3 taškų – 72:75. Tuomet pražanga sustabdytas Rudy Fernandezas realizavo baudas, o „Alba“ ataka baigėsi netaikliu tritaškiu, kuris palaidojo visus šansus išsigelbėti.

M.Pocius per 8 žaidimo minutes pasižymėjo 2 taškais (1/2 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai) ir rezultatyviu perdavimu.

Real“Jaycee Carrollas 16 (4/5 tritaškiai), Nikola Mirotičius (7 atk. kam.) ir R.Fernandezas (0/5 tritaškiai) po 12, Felipe Reyesas 11.

„Alba“Deonas Thompsonas 14 (7 atk. kam.), Dashaunas Woodas ir Yassinas Idbihi po 11.

Šiame straipsnyje: Rimas KurtinaitisChimkiEurolyga