R. Berankio skriaudikas - ATP turnyro Hjustone laimėtojas

ATP serijos „U.S. Clay Court Championship“ vyrų teniso turnyro JAV nugalėtoju tapo penktoji raketė 27-erių metų korto šeimininkas Johnas Isneris, ketvirtfinalyje iš tolesnės kovos eliminavęs Ričardą Berankį. Sekmadienį vienetų varžybų finale 23-čioji pasaulio raketė per 81 minutę 6:3, 7:5 nugalėjo favoritu laikytą vienmetį ispaną Nicolasą Almagro.

Tai buvo pirmasis JAV tenisininko ATP serijos turnyro nugalėtojo titulas, iškovotas grunto aikštelėje bei šeštasis per visą karjerą.

J.Isneriui, kuris praėjusiais metais šiame turnyre pralaimėjimą patyrė finale, kartu su pagrindiniu prizu atiteko 82 300 JAV dolerių čekis bei 250 įskaitinių ATP reitingo taškų.

N.Almagro tenkinosi 43 310 dolerių piniginiu prizu bei 150 klasifikacijos taškų.

Turnyro Hjustone dvejetų varžybas laimėjo britas Jamie'is Murray'us bei australas Johnas Peersas, finale per 84 minutes 1:6, 7:6 (7:3), 12:10 įveikę favoritus - amerikiečius dvynius Bobą ir Mike'ą Bryanus. JAV tenisininkai šio turnyro nugalėtojais buvo keturis kartus.

ATP serijos „U.S. Clay Court Championship“ vyrų teniso turnyro prizų fondą sudarė 455 775 JAV dolerių.