„Prienų“ krepšininkai nesugebėjo nutraukti „Neptūno“ pergalių serijos

Dešimtąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ (11/3) klubas, kuris savo aikštelėje po dramatiškos susitikimo pabaigos 85:81 palaužė septyniese žaidusius Prienų „Prienų“ (12/2) krepšininkus.

Likus žaisti šešias minutes rezultatas dar buvo lygus (65:65), tačiau Deividas Gailius pataikė iš toli, po nesportinės Armino Urbučio pražangos pridėjo du baudų metimus ir aikštės šeimininkai kiek nutolo – 70:65. Prasidėjus priešpaskutinei susitikimo minutei Artūras Milaknis sumažino svečių atsilikimą iki trijų (74:77), o netrukus – iki dviejų (77:79) taškų.

Likus žaisti 43 sekundes A.Milaknis dvitaškiu su pražangą atstatė pusiausvyrą (81:81), tačiau netrukus Vytautas Šarakauskas tiksliu metimu vėl išvedė į priekį aikštės šeimininkus – 83:81. Prieniškiams suklydus puolime, Valdas Vasylius ir Evaldas Dainys pataikė po vieną baudos metimą ir „Neptūnas“ iškovojo pergalę rezultatu 85:81.

„Neptūnas“: M.Runkauskas 20 (tritaškiai 4/7), D.Gailius 15 (tritaškiai 3/10, 7 atk. kam.), V.Vasylius 14 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), V.Šarakauskas 12 (dvitaškiai 5/6), L.Mikalauskas 10 (dvitaškiai 5/7, 6 atk. kam.), E.Dainys 9 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Prienai“: A.Milaknis 17 (tritaškiai 3/7), S.Vene 16 (dvitaškiai 6/7, 6 atk. kam., 6 rez. perd.), A.Urbutis 15 (baudos 7/7, 8 atk. kam.), G.Orelikas (tritaškiai 1/9, 10 atk. kam.) ir G.Kadžiulis (dvitaškiai 1/5) – po 14.

Šiame straipsnyje: LKLNeptūnasPrienai

algirdas

algirdas portretas
didziausi nuosirdziausi sveikinimai uz pergale mes visus jus mylim uz kovinguma neturedami auksto centro suku jums tikrai kovoti saunuoliai