Pratrūkęs snaiperis „LSU-Baltų“ neišgelbėjo nuo nesėkmės BBL turnyre

Baltijos krepšinio lygos (BBL) D grupės rungtynėse šeštadienį Kauno „LSU-Baltai“ 71:92 ( 20-21, 15-25, 11-27-25-19) pralaimėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipai. Pasvalio komanda iškovojo septintą pergalę ir užtikrintai pirmauja grupėje, LSU krepšininkai patyrė septintąją nesėkmę. „LSU-Baltai“ po šio pralaimėjimo jau neturi galimybių pakilti iš paskutinės D grupės vietos.

„LSU-Baltai“ pasvaliečiams rimčiau pasipriešino tik pirmoje susitikimo dalyje. Tradiciškai komandai prasčiausiai susiklostė trečiasis kėlinys. Sėkmingiausiai LSU komandoje sužaidė lyderis Šarūnas Vingelis, tačiau šio snaiperio ir Arūno Vasiliausko pastangų neužteko pasipriešinti Pasvalio komandai.

Paskutines šio sezono BBL rungtynes „LSU-Baltai žais gruodžio 14d. su Pernu „Parnu“ komanda iš Estijos. Susitikimas vyks „Žalgirio treniruočių centre“.

Kauniečiams daugiausia taškų pelnė: Šarūnas Vingelis 24 (dvitšk. 10/16), Arūnas Sakalauskas 17,  Žygimantas Skučas 9 ( 10 atk.kam.), Mindaugas Stašys 8, Vidmantas Sragauskis 6, Tomas Urbonas 5, Paulius Malašauskas 2.

Pasvalio komandoje rezultatyviausiai žaidė: Paulius Beliavičius- 15, Evaldas Kairys ir Trevon Hughes po 13, Tyrell Biggs 12.

„LSU-Baltai“ vyr.treneris Darius Dikčius:“ Šiandien žaidėjai stengėsi, kovojo, nors ir ne viskas pavyko. Deja, bet ir vėl palūžome trečiajame kėlinyje. Šiame susitime gerai sužaidėme pirmąjį kėlinį ir nieko nelėmusį ketvirtąjį. Turėsime daugiau analizuoti, kodėl nepasiseka antroje susitikimo dalyje. Džiaugiusi, kad gerai sužaidė Šarūnas Vingelis“.

„LSU-Baltai“ komados žaidėjas Šarūnas Vingelis:“ Nors dar trūksta fizinių jėgų, tačiau pradedu įsižaisti. Gaila, kad komandai nesusiklosto trečiasis kėlinys. Negaliu paaiškinti priežasčių. Komanda pralaimėjo, todėl apie savo žaidimą sunku kalbėti.“

„ Pieno žvaigždės“ vyr.treneris Nerijus Zabarauskas :“ Šiandien galėjo rungtyniauti visi žaidėjai. Mes geriau išnaudojome galimybes, tiksliau atakavome, kiečiau gynėmės. Vis dėlto nepavyko uždengti LSU komandos lyderio Šarūno Vingelio, turėjome nemažai bėdų pirmajame kėlinyje.“

„Pieno žvaigždės“ žaidėjas Lukas Brazdauskis: „ Džiaugiuosi, kad visi žaidėjai turėjo galimybių žaisti. Žaidėme greičiau, šiek tiek kiečiau nei varžovai“.