Prancūzijoje buriuotoja G.Scheidt liko vienuolikta

Penktadienį Prancūzijoje pasibaigusiame ketvirtajame pasaulio buriavimo taurės etape - 44-ą kartą surengtoje „44eme Semaine Olympique Francaise“ regatoje - vienuoliktąją vietą užėmė olimpietė Gintarė Scheidt.

Lietuvos buriuotoja „Laser-Radial“ jachtų klasės „Auksinėje“ (41 dalyvė) grupėje, kurioje buvo kovojama dėl medalių, surinko 57 baudos taškus.

„Sidabrinėje“ grupėje (40 dalyvių) Aušra Milevičiūtė (116 baudos tšk.) užėmė 43-ąją vietą, o Viktorija Andrulytė (206 baudos tšk.) liko 68-a.

Nugalėtoja tapo kinė Lijia Xu (30 baudos tšk.), aplenkusi antrą bei trečią vietas užėmusias atitinkamai belgę Evi Van Acker (33 baudos tšk.) bei olandę Marit Bouwmeester (37 baudos tšk.).

RS:X burlenčių klasėje (54 dalyviai) olimpinio kelialapio savininkas Juozas Bernotas (Auksinė„ grupė) su 98 baudos taškais po 10 plaukimų užėmė septynioliktąją vietą, o kitas Lietuvos buriuotojas Martynas Juodeška (168 baudos tšk.) “Sidabrinėje" grupėje liko 45-ojoje pozicijoje.

Pergalę iškovojo tris paskutiniuosius plaukimus laimėjęs prancūzas Julienas Bontempsas (28 baudos tšk.), antrą vietą užėmė lenkas Przemekas Miarczynskis (30 baudos tšk.), o trečias liko Tonis Wilhelmas (35 baudos tšk.).

Kaunietis buriuotojas Rokas Milevičius (128 baudos tšk.) po 9 plaukimų „Laser Standard“ jachtų klasės „Sidabrinėje“ grupėje užėmė 50-ą vietą tarp 106 dalyvių.

Nugalėjo finalinį plaukimą laimėjęs vokietis Philippas Buhlas (18 baudos tšk.), aplenkęs prizininkais tapusius naujazelandiečius Andy Maloney'ų (25 baudos tšk.) bei Andrew Murdochą (30 baudos taškų).