Pradžiuginti geros naujienos žalgiriečiai buvo sutriuškinti Rygoje

Penktadienį leidimo rungtyniauti A lygoje sulaukusi VMFD "Žalgirio" komanda draugiškose rungtynėse išvykoje nusileido Rygos "Skonto" 1:5.

Rygos olimpiniame manieže vykusiame mače latviai per pirmąjį kėlinį pasižymėjo tris kartus. Po pertraukos vilniečiams vilties buvo įkvėpęs taiklus tolimas gynėjo Egidijaus Vaitkūno smūgis, tačiau "Skonto" į jį atsakė dar dviem įvarčiais.

Prieš rungtynes autobusu važiuodami į Rygą žalgiriečiai sužinojo apie penktadienį posėdžiavusio Lietuvos futbolo federacijos (LFF) vykdomojo komiteto sprendimą išimties tvarka suteikti sostinės klubui teisę šiemet startuoti A lygoje.

“Aš buvau įsitikinęs, kad „Žalgiris” žais A lygoje“, - sužinojęs naujieną oficialiai klubo internetinei svetainei sakė VMFD “Žalgirio” vyriausiasis treneris Igoris Pankratjevas.

Gynėjas Tomas Sirevičius LFF sprendimą pavadino sveikintinu: “Komandos administracija savo vadyba, surinktais žaidėjais, treniruočių proceso organizavimu ir tikslais jau įrodė, kad “Žalgiris” yra vertas A lygos. Tą patį, tik aikštėje, pasistengsime įrodyti ir mes, futbolininkai."

“Kol kas džiaugiuosi ir tiek. Tiesiog noriu pasveikinti visus, kam “Žalgiris” rūpi”, - kalbėjo vartininkas Ernestas Šetkus.

Šiame straipsnyje: Vilniaus Žalgiris