Po traumos grįžęs R. Nadalis suklupo „VTR Open“ turnyro finale

Po septynių mėnesių pertraukos į kortus sugrįžusiam ispanui Rafaeliui Nadaliu nepavyko laimėti Čilėje vykusio ATP serijos „VTR Open“ teniso turnyro. Penktąją vietą geriausiųjų pasaulio tenisininkų klasifikacijoje užimantis bei favoritu laikytas Ispanijos tenisininkas sekmadienį vienetų varžybų finale per 2 valandas ir 46 minutes 7:6 (7:2), 6:7 (6:8), 4:6 pralaimėjo 73-čiai planetos raketei Horacio Zeballosui.

Tai buvo pirmasis Argentinos tenisininko laimėtas ATP serijos turnyras bei kartu su pagrindiniu prizu jam atiteko 250 reitingo taškų ir 74 tūkst. dolerių čekis.

26-erių metų R. Nadalis, kuris iki sekmadienio kortuose buvo laimėjęs 15 vienetų mačų iš eilės, tenkinosi 150 ATP klasifikacijos taškų bei 39 tūkst. dolerių piniginiu prizu.

27-erių H.Zeballosas tapo vos trečiuoju tenisininku - po serbo Novako Džokovičiaus ir šveicaro Rogerio Federerio - kuriam pavyko nugalėti R.Nadalį grunto aikštelėje.

Dvejetų varžybų nugalėtojais tapo italai Paolo Lorenzi ir Potito Starace, finale 6:2, 6:4 privertę pasiduoti argentinietį Juaną Monaco poroje su R.Nadaliu.