Po septynių nesėkmių TEO atsitiesė pergale prieš „Galatasaray“

Blogiausią pralaimėjimų seriją Eurolygoje Vilniaus TEO krepšininkės nutraukė namuose po atkaklios kovos įveikdamos Stambulo "Galatasaray" komandą 86:80 (13:18, 16:20, 23:16, 19:17, 15:9).

Antrą dieną iš eilės rungtynės Vilniaus "Siemens" arenoje baigėsi pratęsimu. Vakar Vilniaus "Lietuvos ryto" ekipa po papildomų 5 minučių pralaimėjo Pirėjo "Olympiakos", tačiau šiandien vakaras sėkmingesnis buvo TEO merginoms.

Likus minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos vilnietės pirmavo 71:68. Tritaškiu rezultatą išlygino buvusi TEO legionierė iš Baltarusijos Jelena Leučenka, kuri iš toli metė vos antrą kartą šio sezono Eurolygoje.

Apsikeitusioms nerezultatyviomis atakomis, komandoms teko žaisti pratęsimą. Lemiamą TEO persvarą nulėmė įžaidėja Renee Montgomery, per paskutiniąsias 5 minutes pelniusi 8 taškus.

Amerikietė buvo rezultatyviausia TEO gretose, iš viso surinkusi 25 taškus.

Po mačo Eurolygos A grupės lentelėje TEO dalijasi 5-6 vietas su taip pat vienintelę pergalę savo sąskaitoje turinčia Rygos TTT. Iki grupių etapo pabaigos likus dviems turams, vilnietės nebeturi galimybių pakilti iki ketvirtos vietos, garantuojančios patekimą į atkrintamąsias varžybas.

TEO: R.Montgomery (atkovojo 8 kamuolius) 25, Q.Hollingsworth 19, M.Bjelica (atkovojo 15 kamuolių, 7 rezultatyvūs perdavimai) 18.

"Galatasaray": S.Young 25, J.Perkins 12, Y.Horasan 10.