Po pratęsimo „Tauras“ žengė į antrą Europos lygos atrankos etapą

Tauragės „Tauro“ futbolininkai po pratęsimo rezultatu 3:2 įveikė Velso klubą „Llanelli“
ir pateko į UEFA Europos lygos antrąjį atrankos etapą.

Po savaitės "Tauro" futbolininkai susitiks su Kipro komanda Nikosijos APOEL.

„Tauro“ ir „Llanelli“ rungtynės klostėsi panašiu scenarijumi kaip ir pirmasis
komandų susitikimas Velse. Du kartus į priekį išsiveržė Tauragės klubas – 17 min.
baltarusis Sergejus Ircha pasižymėjo po kampinio smūgiu galva, o 31 min. užbaigė
tikslią kombinaciją. Tačiau Christopheris Llewellynas taip pat atsakė smūgiu galva, o
Jasonas Bowenas pasinaudojo “Tauro” gynėjų klaida.

Antrojo kėlinio pradžioje „LLanelli“ liko be vieno žaidėjo, tačiau kiekybinės
persvaros „Taurui“ nepavyko paversti pavojingomis progomis prie varžovų vartų – po
pagrindinio laiko užfiksuotos lygiosios 2:2.

Kadangi taip pat baigėsi ir pirmoji komandų dvikova, buvo žaidžiamas pratęsimas. Jo metu lemiamą įvartį 104 minutę smūgiu iš toli įmušė „Tauro“ gynėjas Darius Regelskis.

Nervingame dvikovos finiše abi komandos dar užsidirbo po raudoną kortelę, tačiau „Taurui“ pavyko išsaugoti savo persvarą ir sėkmingai debiutuoti Europos lygoje.

Antrajame atrankos etape „Tauras“ prisijungs prie dar dviejų Lietuvos komandų
šioje turnyro stadijoje. Visos jos liepos 15 dieną pirmąsias rungtynes žais namuose.