Po pratęsimo Lietuvos jauniai pralaimėjo kanadiečiams 63:69

Penktadienį Kaune prasidėjo dvylikos komandų pasaulio septyniolikmečių vaikinų krepšinio čempionatas. Nesėkme šešių ekipų B grupės turnyrą pradėjo jaunieji Lietuvos krepšininkai, po pratęsimo 63:69 (17:13, 21:17, 9:17, 14:14, 2:8) nusileidę bendraamžiams iš Kanados.

15 taškų į varžovų krepšį įmetė Žydrūnas Jurgutis, 14 - Lukas Grabauskas, 12 - Edvinas Šeškus (14 atkovotų kamuolių). Nugalėtojų gretose išsiskyrė Kevinas Zabo, Jordanas Robinsonas ir Chrisas Egi (po 12 taškų).

Antrąsias grupės turnyro rungtynes lietuviai šeštadienį žais su Pietų Korėjos ekipa, kuri pirmąjį susitikimą 62:80 (13:19, 13:18, 15:21, 21:22) pralaimėjo praėjusio sezono Europos šešiolikmečių pirmenybių bronzos medalininkei Ispanijos komandai.

Trečiosiose B grupės pirmojo turo rungtynėse penktadienį žaidžia Argentinos ir Kroatijos ekipos.

Pirmosios dienos A grupės susitikimų rezultatai:

Egiptas - Kinija              68:80

Čekija - Prancūzija           70:64

JAV - Australija              89:67

Į čempionato ketvirtfinalį pateks po keturias geriausias grupių komandas.

fly

fly portretas
Jaunimas taktiskai neparuostas.Jokio derinuko.Meta is po krepsio taip ,lyg nezinuotu,kad gali gauti bloka.Auga blogas rinktines pakaitalas.Man atrodo,kad treneris nevykes

ROM

ROM portretas
Tokiam treneriui treniruoti tik kiemo komandą . Vesti trimis taškais , lieka keletas sekundžių , ir vietoje baudos ir išlošimo - pratęsimas ir pralošimas . Kokių rezultatų galima tikėtis su tokiais juodžiais , nežinančiais elementarių krepšinio kanonų ?