Po dramatiškos kovos ketvirtfinalyje krito Afrikos čempionato favoritai

Afrikos futbolo čempionato favorite laikyta Dramblio Kaulo Kranto rinktinė sekmadienį po pratęsimo nusileido Alžyrui 2:3 ir pasitraukė iš pirmenybių. Kitame ketvirtfinalyje pergalę šventė Gana.

Po keitimo aikštėje pasirodžiusio Hameuro Bouazza įvartis trečiąją pratęsimo minutę lėmė kiek netikėtą Alžyro pergalę rezultatu 3-2 prieš ne vieną žvaigždę turinčią Dramblio Kaulo Kranto komandą, kurią daugelis ekspertų įvardijo kaip pagrindinę Angoloje vykstančių Afrikos futbolo pirmenybių favoritę.

Trenerio Rabaho Saadane vadovaujami alžyriečiai net dukart buvo atsidūrę besivejančiųjų vaidmenyje, tačiau sugebėjo ne tik išplėšti pratęsimą, bet ir kelialapį į pusfinalį.

Kitame susitikime Ganos futbolininkai pergalę šventė minimaliu rezultatu 1:0. Vienintelį įvartį pirmajame kėlinyje įmušė Asamoah Gyanas, užtikrintu smūgiu pasiuntęs kamuolį į tinklą iš dešiniojo baudos aikštelės krašto po Kwadwo Asamoah perdavimo.

Angola turėjo ne vieną progą atstatyti pusiausvyrą, tačiau kelių puikių progų neišnaudojo buvęs "Manchester United" puolėjas Manucho.

Dramblio Kaulo Krantas - Alžyras 2:3. Įvarčiai: Salomonas Kalou (4 min.), Abdulkaderas Keita (89)/Karimas Matmouras (40), Madjidas Bougherra (90), Hameuras Bouazza (93).

Angola - Gana 0:1 Įvartis: Asamoah Gyanas (16).

Pirmadienį į aikštę išbėgs likusių ketvirtfinalių poros: Zambija ir Nigerija bei Egiptas ir Kamerūnas.

Šiame straipsnyje: Afrikos futbolo čempionatas