Plaukikas M.Sadauskas gavo asmeninį kvietimą į Londono olimpiadą

Lietuvos plaukikus, kurie šalies pirmenybių medalius dalijasi Alytuje penktadienį pasiekė džiugi žinia - Mindaugas Sadauskas gavo asmeninį kvietimą dalyvauti Londono olimpinėse žaidynėse. Lietuvis startuos 100 m nuotolyje laisvu stiliumi.

Anksčiau kelialapį į olimpiadą iškovojo Giedrius Titenis.

Abu olimpiečiai penktadienį iškovojo pergales - G. Titenis pirmavo 50 m nuotolyje nugara, o M. Sadauskas buvo greičiausias plaukdamas 50 m laisvu stiliumi bei padėjo komandos draugaus iškovoti pergalę estafetėje 4 po 100 m laisvu stiliumi.

Beje antrąją varžybų dieną šalies moterų rekordą 400 m distanciją plaukdama laisvuoju stiliumi pagerino Jūratę Ščerbinskaitė. Ji sugaišo 4 minutes 20,50 sekundės ir net 2,86 sekundės pagerino pačiai nuo praėjusių metų priklausiusį rekordą.

Antrąją varžybų dieną išdalinta keturiolika medalių komplektų:

moterys - 400 m laisvu stiliumi -

1. Jūratė Ščerbinskaitė (Kaunas)            4:20,50 (Lietuvos rekordas)

2. Martina Marks (Izraelis)                 4:25,01

3. Guoda Jonelytė (Panevėžys)               4:39,50

50 m krūtine -

1. Dovilė Mikoliūnaitė (Ignalina)             32,76

2. Erika Bespalko (Kaunas)                    33,74

3. Urtė Kazakevičiūtė (Kaunas)                33,97

100 m nugara -

1. Ugnė Mažutaitytė (Kaunas)                1:05,60

2. Tal Kidron (Izraelis)                    1:07,02

3. Asta Drevinskaitė (Kaunas)               1:07,94

200 m peteliške -

1. Alisa Tsypin (Izraelis)                  2:18,48

2. Alina Taran (Šiauliai)                   2:32,45

3. Miglė Juškaitė (Vilnius)                 2:35,01

50 m laisvu stiliumi -

1. Evelina Bieleckaitė (Kaunas)               26,86

2. Giedrė Grigonytė (Vilnius)                 27,13

3. Jūratė Ščerbinskaitė (Kaunas)              27,17

200 m kompleksinis plaukimas -

1. Vaiva Gimbutytė (Kaunas)                 2:22,04

2. Noa Ruth Feldman (Izraelis)              2:24,11

3. Erika Bespalko (Kaunas)                  2:30,05

estafetė 4x100 m laisvu stiliumi -

1. Kauno plaukimo mokykla-1                 4:06,18

(Evelina Bieleckaitė, Aistė Dobrovolskaitė, Vaiva Štaraitė,  Vaiva Gimbutytė)

2. Kauno plaukimo mokykla-2                 4:10,61

3. Šiaulių „Delfinas-1“                     4:14,38

vyrai -

400 m laisvu stiliumi -

1. Rokas Dobrovolskis (Šiauliai)            4:09,29

2. Grantas Dapkus (Kaunas)                  4:09,44

3. Jonas Zakarauskas (Kaunas)               4:09,86

50 m krūtine -

1. Giedrius Titenis (Anykščiai)               28,01

2. Vaidotas Blažys (Kaunas)                   28,86

3. Jevgenij Gamper (Vilnius)                  29,51

100 m nugara -

1. Vytautas Janušaitis (Kaunas)               57,25

2. Gytis Stankevičius (Kaunas)                57,92

3. Justinas Bilis (Panevėžys)                 58,55

200 m peteliške -

1. Edgaras Štura (Vilnius)                  2:04,87

2. Deividas Margevičius (Kaunas)            2:08,20

3. Povilas Strazdas (Vilnius)               2:08,76

50 m laisvu stiliumi -

1. Mindaugas Sadauskas (Panevėžys)            23,15

2. Simonas Bilis (Panevėžys)                  23,43

3. Justinas Bilis (Panevėžys)                 23,84

200 m kompleksinis plaukimas -

1. Deividas Margevičius (Kaunas)            2:10,65

2. Paulius Grigaliūnas (Vilnius)            2:14,99

3. Eimantas Milius (Vilnius)                2:19,19

estafetė 4x100 m laisvu stiliumi -

1. Panevėžio „Žemyna-1“                     3:24,24

(Danas Rapšys, Simonas Bilis, Justinas Bilis, Mindaugas Sadauskas)

2. Vilniaus vandens sporto mokykla-1        3:31,26

3. Kauno plaukimo mokykla-1                 3:31,48

 



Komentarai 0 Rašyti komentarą
Skaityti visus komentarus
Tavo komentaras

Komentuoti

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių