Planetos šiuolaikinės penkiakovės taurės etape lietuviai - toli nuo lyderių

Nesėkmingai lietuvėms susiklostė trečiojo planetos šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų etapo Didžiojoje Britanijoje finalo varžybos.

Justinas Kinderis su 5088 taškais liko tik 31-as, o 4636 taškus surinkęs praėjusio etapo nugalėtojas Edvinas Krungolcas tarp 36-ių finalo dalyvių užėmė tik 34-ą vietą.

Po pirmosios rungties fechtavimo abu lietuviai turėjo po 856 taškus ir dalijosi tryliktąja pozicija.

Plaukimo varžybose abu lietuviai surinko po 1280 taškų ir užėmė atitinkamai 25-ą bei 265-ą vietas.

J.Kinderis jojimo rungtyje su 724 taškais užėmė 31-ą vietą, o nesuvaldęs žirgo E.Krungolcas su 320 taškų liko 35-as.

Paskutinėje rungtyje - krose bei šaudyme - J.Kinderis surinko 2228 taškus ir buvo 24-as, o be nuotaikos finišavęs E.Krungolcas su 2180 taškų užėmė tik 29-ą vietą.

Planetos taurės trečiojo etapo nugalėtoju tapo pasaulio taurės varžybų lyderis vengras Adamas Marosis (5760 tšk.), tik finišo tiesiojoje aplenkęs čeką Ondrejų Polivką (5760 tšk.).

Bronzos medalis atiteko Rusijos sportininkui Aleksandrui Lesunui, kuris surinko 5712 taškų.

Sekmadienį trečiojo pasaulio šiuolaikinės penkiakovė taurės varžybų etapo finale startuos Donata Rimšaitė.

Šiame straipsnyje: šiuolaikinė penkiakovė