Planetos dviračių plento čempionate Rasa Leleivytė šeštadienį finišavo aštunta

Pasaulio dviračių plento pirmenybėse Australijoje aštuntąją vietą moterų grupinėse lenktynėse šeštadienį užėmė Rasa Leleivytė.

Lietuvos dviratininkė 127,2 km (8 ratai po 15,9 km) distancijos finiše vos 3 sekundes pralaimėjo aukso medalį iškovojusiai italei Giorgiai Bronzini.

Dar trys lietuvės tenkinosi kuklesnėmis pozicijomis: Edita Pučinskaitė (+1 min. 42 sek.) buvo 33-čia, Edita Janeliūnaitė (+16 min. 39 sek.) - 72-a, o Inga Čilvinaitė (+16 min. 39 sek.) - 73-čia.

Tarp 45 nuotolio šeštadienį nebaigusių dviratininkių buvo ir dvi Lietuvos atstovės - Modesta Vžesniauskaitė bei Katažina Sosna.

2006 metų pasaulio čempionė olandė Marianne Vos buvo priversta ketvirtą kartą iš eilės tenkinkis sidabro medaliu, bronzą pelnė švedė Emma Johansson, o 2008 metų Pekino vasaros olimpinių žaidynių bei tų pat metų planetos pirmenybių čempionė britė Nicole Cooke finišavo ketvirta:

1. Giorgia Bronzini (Italija)       3 val. 32 min. 01 sek.