Pirmosiose ikisezoninėse NHL rungtynėse – D.Zubraus įvartis

Naujajam Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionatui besirengiantis 32-ejų metų puolėjo Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" klubas, antradienį pirmąsias ikisezonines rungtynes svečiuose po baudinių serijos 3:4 (1:2, 2:0, 0:1, 0:0, 0:1) pralaimėjo Filadelfijos "Flyers" ledo ritulininkams.

Vieną įvartį svečiams šiame mače pelnęs lietuvis antrajame kėlinyje (28:00) buvo išlyginęs rezultatą - 2:2.

Iš viso D. Zubrus dukart metė į varžovų vartus bei pirmajame kėlinyje (16:32) gavo dvi baudos minutes.

Įvarčiais svečių gretose taip pat pasižymėjo Adamas Mairas (16:54) bei Jamie'is Lagenbrunneris (32:06).

Arenos šeimininkų gretose prie pergalės prisidėjo Darrollas Powe'as (05:14), Jeffas Carteris (12:41), Danielis Briere'as (53:54) bei pergalingą baudinį realizavęs Mike'as Richardsas.

Antrąsias ikisezonines rungtynes "Devils" ledo ritulininkai ketvirtadienį išvykoje žais su Niujorko "Rangers" klubu.

Šiame straipsnyje: Dainius Zubrus