Pirmoji Rimo Girskio auklėtinių pergalė Ukrainos superlygoje

Pirmąją pergalę penkiolikos komandų Ukrainos krepšinio superlygos pirmenybėse iškovojo Rimo Girskio treniruojamas šalies čempionas Mariupolio „Azovmaš“ klubas su trim lietuviais.

Į aštuntą vietą pakilę „Azovmaš“ krepšininkai ketvirtadienį namuose 72:70 (23:21, 13:13, 17:15, 19:21) įveikė antrąją nesėkmę patyrusią Ivano Frankovsko „Goverla“ ekipą su Aivaru Kiaušu.

Marius Prekevičius nugalėtojams per 28 minutes pelnė 8 taškus (dvitaškiai 1/4, tritaškiai 2/4), sugriebė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po du kartus suklydo ir prasižengė.

7 taškus (tritaškiai 1/5, baudos 4/4) per 34 minutes žaidimo minutes šeimininkams pelnęs Simonas Serapinas taip pat sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir po du sykius suklydo ir prasižengė, o 19 minučių žaidusio R.Jaručio sąskaitoje 6 taškai (dvitaškiai 0/3, tritaškiai 0/1, baudos 6/7), 2 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 3 pražangos.

A.Kiaušas svečiams taškų nepelnė. Jis per 28 aikštelėje praleistas minutes prametė abu dvitaškius, sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir dusyk prasižengė.

Antrąją pergalę čempionate iškovojo lyderių grupėje esantis Lino Lekiavičiaus ir Martyno Andriukaičio Dnepropetrovsko „Dnepr“ klubas, ketvirtadienį svečiuose 81:73 (28:21, 13:23, 19:18, 21:11) nugalėjęs Nikolajevo MBK penketuką.

M.Andriukaitis nugalėtojams per 30 minučių pelnė 13 taškų (dvitaškiai 5/10, tritaškiai ½), po krepšiais atkovojo 4 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir dusyk prasižengė, o 20 minučių žaidusio L.Lekevičiaus sąskaitoje 8 taškai (dvitaškiai 4/7), 4 sugriebti ir 2 perimti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, klaida ir 3 pražangos.