Pirmoji Lietuvos ledo ritulio rinktinės pergalė planetos pirmenybėse

Pirmąją pergalę Lenkijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono šešių komandų B grupės turnyre iškovojo Lietuvos rinktinė.

Trečiadienį trečiajame ture Lietuvos ledo ritulininkai 3:2 (2:0, 1:2, 0:0) įveikė trečiąją nesėkmę patyrusią Australijos ekipą ir su 3 taškais pakilo į ketvirtąją poziciją.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Nerijus Ališauskas (08:52 ir 28:38), vieną - Pijus Rulevičius (04:49).

Varžovų gretose įvarčiais pasižymėjo Michaelas Schlampas (23:30) ir Toddas Grahamas (39:59).

Ketvirtadienį Lietuvos ledo ritulininkai žais su autsaidere Rumunijos (0 tšk.) ekipa, kuri trečiadienį 1:6 (0:3, 0:1, 1:2) pralaimėjo trečiąją pergalę iškovojusiai ir vienvalde lydere tapusiai Pietų Korėjos (9 taškai) komandai.

Trečiosiose trečiojo turo rungtynėse trečiadienį žaidžia Lenkijos ir Olandijos rinktinės.

I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Pietų Korėja     3 3 0 0 0 17:5  9
2. Lenkija          2 2 0 0 0 19:0  6
3. Olandija         2 2 0 0 0 10:3  6
4. Lietuva          3 1 0 0 2  3:14 3
5. Australija       3 0 0 0 3  8:17 0
6. Rumunija         3 0 0 0 3  2:20 0

B grupės nugalėtoja iškovos kelialapį į aukštesniąją I diviziono A grupę, o paskutinėje vietoje likusi ekipa iškris į II divizioną.