Pirmoje LMKL kovoje dėl bronzos prireikė trijų pratęsimų

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionato mažojo finalo pirmose rungtynėse tarp Klaipėdos „Lemminkainen“ ir Kauno „Aisčių“ prireikė net trijų pratęsimų.

„Lemminkainen“ beveik dvi su puse valandos vykusioje dvikovoje palaužė kaunietes 79:71 ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Likus žaisti dvi minutes dar buvo lygu 71:71, tačiau savo lyderes Mariną Solopovą ir Rimą Margevičiūtę išsaugojusios aikštės šeimininkės šių žaidėjų pastangomis sėkmingiau baigė rungtynes.

Antrajame pratęsime „Aistės“ dėl penkių pražangų limito prarado savo lyderę Korneliją Balčiūnaitę, o paskutiniajame abi komandos iš viso jau buvo praradusios po tris žaidėjas, išnaudojusias pražangų limitą. Vėliau dėl tos pačios priežasties aikštę paliko ir dar dvi „Aisčių“ žaidėjos - Julija Šarkauskaitė ir Ugnė Avižienytė.

Nugalėtojoms daugiausia taškų pelnė: M.Solopova 23 (8 atkovoti kamuoliai), R.Margevičiūtė 19 (17 atkovotų kamuolių), Irma Raugaitė 12 (10 atkovotų kamuolių).

„Aistėms“: K.Balčiūnaitė 15 (atkovojo 21 kamuolį), Ingrida Masiulienė 14, Jolanta Marmienė ir Santa Okockytė - po 12.

Antrasis mačas balandžio 21 d. vyks Kaune.