Pirmasis M.Stankevičiaus įvartis Ispanijos čempionate

Pirmadienį Ispanijos čempionate baigėsi 15-asis turas, kurį užbaigė mačas tarp „Valencia” ir „Osasuna” klubų.

Jis baigėsi dramatiškomis lygiosiomis 3-3, o vieną iš įvarčių „Los Che” ekipai pelnė lietuvis Marius Stankevičius.

Mačą kur kas geriau pradėjo „Valencia” ekipa, kuri 24-ą minutę išsiveržė į priekį, kai po puikaus Juano Mata perdavimo kamuolį vienu lietimu į vartų tinklą pasiuntė puolėjas Roberto Soldado.

32-ą minutę įvartį pelnė lietuvis Stankevičius, kuomet jis gavo perdavimą baudos aikštelėje ir krisdamas jį tiksliai pasiuntė į vartininko Ricardo ginamu vartus.

Sužaidus dar aštuonias minutes, rezultatą sušvelnino Francisco Torresas Belenas Juanfranas, bet jau po dviejų minučių Aritzas Adurizas pasinaudojo Joaquino jam sukurta proga ir prieš pat pertrauką atstatė šeimininkų turėtą dviejų įvarčių pranašumą.

Antrame rungtynių kėlinyje krito dar du įvarčiai, kurie buvo pelnyti į „Los Che” vartus. 60-ą minutę pasižymėjo Miguelis Flano, o kėlinio pabaigoje, 87-ą minutę, kamuolį vartus įrideno Carlosas Reina Aranda.

„Valencia” 3 - 3 „Osasuna”

24' [1 - 0] Roberto Soldado
32' [2 - 0] Marius Stankevičius
40' [2 - 1] Francisco Torres Belen Juanfran
42' [3 - 1] Aritz Aduriz
60' [3 - 2] Miguel Flano
87' [3 - 3] Carlos Reina Aranda