Pirmąjį etapą pergalėmis baigė rusų ir prancūzų ledo ritulininkai

Slovakijoje vykstančiose šešiolikos rinktinių planetos ledo ritulio pirmenybėse antradienį pergalėmis pirmąjį etapą baigė Rusijos ir Prancūzijos rinktinės, kurios tęs kovą dėl apdovanojimų kitame etape.

Keturių ekipų A grupėje užėmė rusai (6 tšk.), antradienį 4:3 (2:1, 1:2, 1:0) nugalėję trečiojoje pozicijoje likusius turnyro šeimininkus Slovakijos (3 tšk.) ledo ritulininkus.

Galutinė A grupės turnyro lentelė (komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vokietija       3 2 1 0 0  9:5  8
2. Rusija          3 2 0 0 1 10:9  6
3. Slovakija       3 1 0 0 2  9:9  3
--------------
4. Slovėnija       3 0 0 1 2  7:12 1

B grupėje trečioji vieta atiteko prancūzams (3 tšk.), kurie po pratęsimo 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0) autsaiderius Baltarusijos (1 taškas) ledo ritulininkus. Pastariesiems teks kovoti dėl išlikimo pasaulio čempionato elite.

Galutinė B turnyro lentelė (komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kanada          3 2 1 0 0 17:5  8
2. Šveicarija      3 1 1 1 0  8:5  6
3. Prancūzija      3 0 1 1 1  3:11 3
4. Baltarusija     3 0 0 1 2  3:10 1