Penkiakovininkui L.Kontrimavičiui - jaunimo olimpinių žaidynių bronza

Penkiakovininkas Lukas Kontrimavičius iškovojo Singapūre vykstančių pirmųjų jaunimo (14-18 metų amžiaus) olimpinių žaidynių bronzos medalį.

Antradienį mišrių estafečių varžybose lietuvio ir rusės Giunaros Gubajdullinos duetas surinko 4566 taškus (be jojimo rungties) ir užėmė trečią vietą.

Nesėkmingai varžybas pradėjusi pora fechtavimosi rungtyje tesurinko 710 taškų ir užėmė tik 22-ą vietą, tačiau plaukimo varžybose ji su 1372 taškais buvo antra bei, surinkusi 2484 taškus, laimėjo šaudymo ir bėgimo dvikovės rungtį.

Žaidynių čempionais tapo ukrainietė Anastasija Spas ir rusas Ilja Šugarovas (4638 tšk.), o sidabras atiteko kinei Wenjing Zhu ir korėjiečiui Dae Beom Kimui (4600 taškų).

Gintarės Venckauskaitės ir čeko Martino Bilko duetas surinko 4428 taškus ir tarp 24-ių porų užėmė devintą vietą.

Tai jau trečiasis Lietuvos delegacijos medalis Singapūre - auksą iškovojo irkluotojas Rolandas Maščinskas, o bronza džiaugėsi dziudo imtynininkė Laura Naginskaitė.

Mūsų šalies medalių taupyklę trečiadienį tikrai papildys boksininkai Ričardas Kuncaitis (svorio kategorija iki 60 kg) bei Evaldas Petrauskas (64 kg), kurie pateko į finalus ir užsitikrino mažiausiai sidabro medalius.