Patvirtinta olimpinė Lietuvos delegacija

Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) vykdomasis komitetas patvirtino  olimpinę delegaciją. Dabar į Pekiną gali vykti 69 Lietuvos sportininkai.

Dar keli lengvaatlečiai bandys iškovoti olimpinius kelialapius ateinantį savaitgalį Kaune vyksiančiame šalies čempionate. Lietuvos sportininkų dalyvavimui olimpiadoje bus skirta 5,315 mln. litų.

Lietuvos olimpinės rinktinės sąrašas.

Vadovybė: Algirdas Raslanas (misijos vadovas), Vytas Nėnius (olimpinis atašė), Kazys Steponavičius (misijos vadovo pavaduotojas), Bronius Čekanauskas (spaudos atašė), Ijolė Domarkienė (atstovė ryšiams su IOC ir žaidynių organizaciniu komitetu), Lina Vaisetaitė (misijos vadovo padėjėja, Dalius Barkauskas (vyr. gydytojas).
Baidarių ir kanojų irklavimas: Alvydas Duonėla, Egidijus Balčiūnas (abu - baidarės), Tomas Gadeikis, Raimundas Labuckas (abu - kanojos) Einius Petkus (vadovas), Egidijus Gustas, Sergejus Sorokinas (abu - treneriai), Liudmila Veliseičik (masažuotoja), Tomas Vorobjovas (gydytojas);
Badmintonas: Kęstutis Navickas, Akvilė Stapušaitytė, Juozas Špelveris (treneris);
Boksas: Jaroslavas Jakšto, Egidijus Kavaliauskas, Daugirdas Šemiotas, Stanislavas Mižigurskis (vadovas), Vladimiras Bajevas (vyr. treneris), Jurijus Kolyčevas (treneris), Jurijus Vaščenkovas (fizioterapeutas);
Buriavimas: Gintarė Volungevičiūtė, Albinas Grabnickas (vadovas), Linas Eidukevičius (treneris);
Dviračiai (trekas): Simona Krupeckaitė, Svetlana Pauliukaitė, Vilija Sereikaitė (Bronislavas Pliavga (vadovas), Antanas Jakimavičius (vyr. treneris), Dmitrij Leopold (treneris), Egidijus Tutkus (kineziterapeutas);
Dviračiai (plentas): Edita Pučinskaitė, Jolanta Polikevičiūtė, Modesta Vžesniauskaitė, Ignatas Konovalovas, Dainius Kairelis, Algimantas Mozolis (vadovas), Valerijus Konovalovas (vyr. treneris), Roberto Rossi (masažuotojas), Francesco Fabbri (treneris);
Dziudo: Albertas Techovas, Eduardas Techovas (treneris);
Sportinė gimnastika: Jelena Zanevskaja, Irina Katinienė (trenerė);
Graikų - romėnų imtynės: Mindaugas Ežerskis, Mindaugas Mizgaitis, Valdemaras Venckaitis, Aleksandras Kazakevičius, Andrejus Gribojedovas (vadovas), Grigorij Kozovskij (vyr. treneris), Ruslanas Vartanovas (treneris), Aleksandras Trofimovas (masažuotojas), Raimondas Greičius (gydytojas);
Irklavimas: Mindaugas Griškonis, Alfonsas Mikšys (treneris);
Krepšinis: Tomas Delininkaitis, Simas Jasaitis, Šarūnas Jasikevičius, Robertas Javtokas, Rimantas Kaukėnas, Linas Kleiza, Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai, Mindaugas Lukauskis, Jonas Mačiulis, Marijonas Petravičius, Marius Prekevičius, Darius Songaila, Ramūnas Šiškauskas (į Pekiną vyks 12 žaidėjų iš 14), Šarūnas Kliokys (vadovas), Mindaugas Balčiūnas (federacijos gen. sekretorius), Ramūnas Butautas (vyr. treneris), Rimas Kurtinaitis, Robertas Kuncaitis, Virginijus Mikalauskas (visi trys - treneriai), Donaldas Kairys (skautas), Rimantas Gudas, Vytenis Trumpickas (abu - gydytojai), Juozas Petkevičius, Aleksejus Peleckis (abu masažuotojai), Mindaugas Špokas (administratorius);
Lengvoji atletika: Virgilijus Alekna, Eglė Balčiūnaitė, Živilė Balčiūnaitė, Rasa Drazdauskaitė, Lina Grinčikaitė, Indrė Jakubaitytė, Sonata Milušauskaitė, Kristina Saltanovič, Austra Skujytė, Darius ir Donatas Škarnuliai, Tadas Šuškevičius, Rasa Troup, Karina Vnukova, Viktorija Žemaitytė, Marius Žiukas, Eugenijus Burokas (vadovas), Aleksas Stanislovaitis (vyr. treneris), Juzefas Romankovas, Kastytis Povilaitis, Romas Sausaitis, Vida Mikalauskienė, Alvydas Gavėnas, Teresė Nekrošaitė, Edmundas Norvilas, Česlovas Kundrotas, Aleksandras Kitanovas, Tatjana Krasauskienė (visi dešimt - treneriai), Liudmila Kuzminienė (gydytoja), Jonas Poderys (mokslininkas), Zigmantas Živatkauskas, Kęstutis Laurinskas, Andrejs Tolstiks (visi trys - masažuotojai);
Plaukimas: Saulius Binevičius, Rolandas Gimbutis, Vytautas Janušaitis, Edvinas Dautartas, Raminta Dvariškytė, Rugilė Mileišytė, Giedrius Titenis, Paulius Viktoravičius, Rimvydas Šalčius, Jonas Juozaitis (vyr. treneris), Ramojus Kalytis, Žilvinas Ovsiukas (abu - treneriai), Vanda Gadliauskaitė (masažuotoja), Erneta Kacienė (gydytoja);
Stalo tenisas: Rūta Paškauskienė, Romualda Garkauskienė (trenerė);
Sunkioji atletika: Ramūnas Vyšniauskas, Bronislavas Vyšniauskas (treneris);
Šaudymas: Daina Gudzinevičiūtė, Vytautas Blonskis (treneris);
Šiuolaikinė penkiakovė: Laura Asadauskaitė, Donata Rimšaitė, Edvinas Krungolcas, Andrejus Zadneprovskis, Viačeslavas Kalininas (vadovas), Jurijus Moskvičiovas (vyr. treneris), Jevgenijus Kliosovas (treneris), Audronė Opalnikova, Alma Kajėnienė, Vladas Sklizmantas (visi trys - gydytojai).
Teisėjai: Sigita Mackonienė (meninė gimnastika), Zigmantas Raudonius (baidarių ir kanojų irklavimas) bei Romualdas Brazauskas (krepšinis).



NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių