Patirtis nurungė jaunystę: LKL Žvaigždžių dienos rungtynes laimėjo „Vilkai“

Svarbiausią Lietuvos krepšinio lygos (LKL) Žvaigždžių dienos akcentą - mačą tarp "Vilkų" ir "Erelių" - rezultatu 109:104 laimėjo vyresni krepšininkai.

Rungtynes, kuriose krepšininkai pirmiausia galvojo ne apie rezultatą, o apie Panevėžio "Cido" arenoje susirinkusius žiūrovus, galingiau pradėjo labiau patyrusi "Vilkų" komanda.

Nors "Ereliai" dažniau džiugino krepšinio mėgėjus efektingais epizodais, "Vilkai" po pirmojo kėlinio, trukusio 8 min., buvo priekyje 34:23.

Antrajame ketvirtyje dėjimais varžovus užklupę "Ereliai" kiek priartėjo, tačiau "Vilkai" vis dar pirmavo 60:54.

Trečiajame kėlinyje tęsėsi krepšinio logika nesiremiantis žaidimas: krepšininkai juokėsi po nesėkmingų dėjimų į krepšį ir neskubėjo bėgti į gynybą. Priešpaskutinė rungtynių atkarpa baigėsi simbolišku rezultatu 87:87.

Lemiamame ketvirtyje pranašumą turinti komanda keitėsi tarsi sūpynėse: pirmavo tai "Vilkai", tai "Ereliai". Pastarųjų gretose publiką pakelti ant kojų bandė galingu šuoliu pasižymintis Mantas Kalnietis (Kauno "Žalgiris"), progas atakoms versdavęs galingais dėjimais.

Rungtynių laikui artėjant prie pabaigos Egidijus Dimša pelnė 4 taškus iš eilės, o "Vilkai" užsitikrino pergalingą persvarą. Mačas baigėsi rezultatu 109:104 patyrusių krepšininkų naudai.

Iš penkių iki šiol vykusių mačų tarp "Vilkų" ir "Erelių" keturis laimėjo "Vilkai".

Nepaisant nesėkmės, įspūdingiausiu mačo žaidėju buvo išrinktas "Erelių" atstovas - Kauno "Žalgiriui" priklausantis "Šiaulių" krepšininkas Mindaugas Kuzminskas, pelnęs 26 taškus.

Primename, kad LKL Žvaigždžių dienos Snaiperio konkursą laimėjo "Šiaulių" gynėjas Derrickas Low, o Įgūdžių slalomo varžybose nepralenkiamas buvo Prienų "Rūdupio" krepšininkas Gytis Andrijauskas.

Kasmetę LKL šventę užbaigė Oro karaliaus konkursas, kuriame triumfavo Vilniaus "Lietuvos ryto" komandos aukštaūgis Aronas Baynesas.

Šiame straipsnyje: LKLŽvaigždžių diena