Pasaulio ralio čempionate pirmauja S.Loebas

Meksikos ralį - antrąjį 2010 metų pasaulio automobilių ralio čempionato etapą -  laimėjo bei sezono lyderiu bendrojoje įskaitoje tapo nugalėtojo titulą ginantis šešiskart planetos čempionas prancūzas Sebastienas Loebas su „Citroen“.

Prancūzijos lenktynininkas 24,2 sekundės aplenkė antrąją vietą užėmusį norvegą Petterį Solbergą („Citroen“) bei planetos autoralio čempionatų etapuose jau iškovojo 55-ąją pergalę. Trečiąja pozicija tenkinosi kitas Prancūzijos lenktynininkas Sebastienas Ogier'as („Citroen“), kurį nuo nugalėtojo skyrė 25,3 sekundės.

„Tai labai svarbi pergalė. Čempionatas dar tik įsibėgėja, tačiau aš jau esu laimingas, nes mes geru greičiu pradėjome šio sezono varžybas“, - sakė S.Loebas.

Bendroji čempionato įskaita po 2 etapų: 1. Sebastienas Loebas - 43 taškai, 2. Mikko Hirvonenas - 37, 3. Jaris-Mattis Latvala - 25, 4. Sebastienas Ogier'as - 25, 5. Petteris Solbergas - 20, 6. Henningas Solbergas - 16, 7. Danielis Sordas - 12, 8. Matthew Wilsonas - 6, 9. Federico Villagra - 6, 10. Madsas Ostbergas - 4, 11. Xavis Ponsas - 4, 12. Martinas Prokopas - 2, 13. Peras-Gunaras Anderssonas 1, 14. Armindo Araujo 1.

Komandų įskaita: 1. „BP-Ford Abu-Dhabi“ - 67 taškai, 2. „Citroen Total“ - 61, 3. „Citroen Junior Team“ - 32, 4. „Stobart VK M-Sport Ford“ - 28, 5. „Munchi's Ford“ - 8.

Trečiasis pasaulio automobilių ralio čempionato etapas vyks balandžio 1-3 dienomis Jordanijoje.

Šiame straipsnyje: ralisLoebas