Pasaulio plaukimo taurės etape R.Meilutytė pagerino šalies rekordą

Šeštadienį Vokietijos sostinėje prasidėjusiose pasaulio plaukimo taurės varžybose trumpame (25 m ilgio) baseine šalies moterų rekordu nudžiugimo Rūta Meilutytė.

Ji atrankoje 100 m krūtine nuplaukė per 1 minutę 8,30 sekundės ir, 0,12 sekundės pagerino pačiai priklausiusį šalies rekordą, bei užėmė tryliktą vietą tarp 35-ių dalyvių. Iki finalinio aštuntuko Lietuvos plaukikei pritrūko 0,66 sekundės.

Šis rezultatas taip pat ir merginų iki 15 bei 17 metų šalies rekordas.

Dar du - merginų 15 ir 17 metų - rekordus R. Meilutytė šeštadienį pagerino plaukdama 50 m laisvu stiliumi. Ji atrankoje sugaišo 25,73 sekundės ir liko 26-a tarp 55-ių dalyvių.

50 m krūtine distancijoje startavęs Giedrius Titenis nuotolį įveikė per 28,40 sekundės ir liko 20-tas tarp 41-s atrankos varžybų dalyvio.

Šiame straipsnyje: Rūta Meilutytėplaukimas