Pasaulio jaunimo čempionate lietuviams nepavyko įveikti atrankos

Ispanijoje vykstančiame XIV pasaulio jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionate ketvirtadienį lietuviai neįveikė atrankos varžybų barjero.

Ieties metimo atrankos varžybose Marius Simanavičius vieninteliu antruoju sėkmingu bandymu įrankį nuskraidino 66,41 m ir savo grupėje užėmė 13-ą vietą, o bendroje įskaitoje liko tik 24-as tarp 46-ių atletų.

Jogailė Petrokaitė tik trečiuoju sėkmingu bandymu į tolį nušoko 6,00 m ir A grupėje liko vienuolikta, o bendroje įskaitoje tenkinosi 21-a vieta tarp 31-os sportininkės.

M. Simanavičiui iki išsvajotojo dvyliktuko pritrūko 2,49 m, J. Petrokaitei - vos 22 cm.

Ketvirtadienį vakare finalinės trišuolio varžybose dėl medalio kovos Dovilė Dzindzaletaitė, toliausiai nuskriejusi atrankos varžybose.