Pasaulio čempionate norvegai įveikė danus, kanadiečiai - baltarusius

Ketvirtąja pergale Suomijoje ir Švedijoje vykstančių planetos ledo ritulio čempionato aštuonių ekipų S grupės varžybas Stokholme baigė ir į trečiąją poziciją pakilo vietą ketvirtfinalyje anksčiau užsitikrinusi Norvegijos (13 tšk.) rinktinė, antradienį 6:2 (0:0, 5:0, 1:2) nugalėjusi septintojoje pozicijoje likusius Danijos (4 taškai) ledo ritulininkus.

Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Larsas Erikas Spetsas (26:12), Mortenas Askas (27:29), Peras-Age'as Skroderis (35:35), Jonas Holosas (37:53), Patrickas Thoresenas (39:39) ir Matsas Tryggas (55:39).

Danų gretose įvarčiais pasižymėjo Mortenas Madsenas (43:03) bei Mortenas Poulsenas (47:50).

S grupės Stokholme turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Italija      7 0 1 0 6  6:31  2

H grupės Helsinkyje turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Kazachstanas 7 0 0 1 6 11:33  1

Į planetos čempionato ketvirtfinalį pateks keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės.