Parodomojo turnyro nugalėtojai - R.Nadalis ir M.Šarapova

Jungtiniuose Arabų Emiratuose vykusį parodomąjį vyrų teniso turnyrą „Capitala World Tennis Championship“ laimėjo antroji planetos raketė ispanas Rafaelis Nadalis. Analogiškose moterų varžybose triumfavo rusė Marija Šarapova.

Šeštadienį turnyro finale R.Nadalis 7:6 (7:3), 7:5 įveikė aštuntą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge užimantį švedą Robiną Soderlingą,

Trečią vietą turnyre užėmė pajėgiausias pasaulio žaidėjas šveicaras Rogeris Federeris, mažajame finale 6:1, 7:5 nugalėjęs ispaną Davidą Ferrerą, kuris ATP klasifikacijoje yra septynioliktas.

Parodomajame moterų teniso mače keturioliktą vietą WTA klasifikacijoje užimanti rusė Marija Šarapova per 1 valandą ir 34 minutes 6:3, 6:4 įveikė pajėgiausią planetos žaidėją amerikietę Sereną Williams.

Šiuo maču tenisininkės pradėjo pasiruošimą sausio 18 dieną prasidėsiančiam pirmajam šiais metais Didžiojo kirčio turnyrui - atvirajam Australijos teniso čempionatui.

2008 metų atvirųjų Australijos teniso pirmenybių laimėtoja M.Šarapova praėjusiais metais negalėjo ginti titulo dėl peties traumos, o S.Williams pernai Australijos čempione tapo jau ketvirtą kartą.

Šiame straipsnyje: tenisas