Pamatykite savo akimis: geriausios M. Kalniečio karjeros rungtynės

Vasario 10 dieną geriausias rungtynes per karjerą sužaidė Mantas Kalnietis. Lietuvis vedė Krasnodaro „Lokomotiv“ (10-4) komandą į pergalę VTB Vieningosios lygos rungtynėse svečiuose prieš Krasnojarsko „Enisey“ (5-9) – 94:87 (19:23, 26:26, 22:16, 27:22).

Neįtikėtinai žaidęs M.Kalnietis per 34 minutes surinko net 35 taškus (4/5 dvit., 3/4 trit., 18/20 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 38 naudingumo balus. Tiesa, įžaidėjas dar padarė ir 5 klaidas. Kitas „Lokomotiv“ lietuvis Simas Jasaitis rungtyniavo 23 minutes ir pelnė 6 taškus (1/3 trit., 3/4 bad.).

Šiame straipsnyje: mantas kalnietisLokomotivVTB