Pajėgiausios - Šilalės moterų ir Kauno vyrų stalo teniso ekipos

Lietuvos stalo teniso komandų čempionate triumfavo Šilalės rajono moterų bei Kauno miesto vyrų ekipos.

Moterų čempionato finale Šilalės rajono sporto mokyklos stalo tenisininkės 5:2 nugalėjo Mažeikių „Vijurką“. Trenerės Onos Jucevičiūtės vadovaujamam kolektyvui atstovavo Aušra Stirbytė, Aistė Macaitė ir Viktorija Stirbytė. Vicečempionėmis tapo Martyna Sidabraitė, Ramunė Armonaitė ir Žaneta Brasaitė. 3-iąją vietą užėmė Kauno „JSO-1“ ekipa (Kristina Vaškevičiūtė, Ugnė Baskutytė ir Vitalija Venckutė), 5:3 įveikusi Klaipėdos „ETNA“ klubą (Andželika Petrauskienė, Monika Tamulionytė ir Auksė Gecevičiūtė).

Vyrų pirmenybes laimėjo Kauno „RICOH-JSO-Topsas“, lemiamame mače 5:2 privertęs pasiduoti Šilutės „Šiluminius tinklus“. Čempionais tapo Paulius Kaselis bei Viktoras ir Denisas Stankevičiai. Sidabro medaliai įteikti Matui Skučui, Matui Vilkui ir Valdui Martinkui. Bronzą pelnė Mažeikių „Vijurkas“ (Arnoldas ir Tonetas Domeikos bei Marius Bučys), 5:1 nugalėjęs Vilniaus „Sakalus-Inžineriją“ (Darius Banys, Algirdas Skirgaila ir Justas Gevėnas).

Šiame straipsnyje: Stalotenisas