Paaiškėjo teniso turnyro Meksikoje nugalėtojai

Meksikoje baigėsi WTA ir ATP serijos „Abierto Mexicano Telcel“ moterų bei vyrų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudarė beveik 1,5 mln. JAV dolerių.

Vyrų vienetų varžybas laimėjo antras pagal skirstymą 2005 metų šio turnyro nugalėtojas ispanas Rafaelis Nadalis, finale per 65 minutes 6:0, 6:2 sutriuškinęs favoritu laikytą bei ketvirtojo iš eilės nugalėtojo titulo siekusį tautietį Davidą Ferrerą.

Tai buvo antrasis šiemet bei 52-as per visą karjerą 26-erių metų R. Nadalio laimėtas ATP serijos turnyras. Net 38 turnyrus ispanas laimėjo grunto kortuose.

Kartu su pagrindiniu prizu nugalėtojui atiteko 291 800 dolerių čekis ir 500 įskaitinių ATP klasifikacijos taškų.

30-metis D. Ferreras, kuris iki šeštadienio šiuose turnyruose buvo laimėjęs 19 mačų iš eilės, tenkinosi 131 560 dolerių piniginiu prizu bei 300 reitingo taškų.

Vyrų dvejetų varžybas laimėjo antroji pora - lenkas Lukaszas Kubotas ir ispanas Davidas Marrero, finale 7:5, 6:2 nugalėję italus Simonę Bolellį bei Fabio Fogninį.

Moterų vienetų varžybų nugalėtojos titulą apgynė, pagrindinį prizą iškovojo, 40 tūkst. dolerių čekį bei 280 WTA reitingo taškų pelnė favoritė italė Sara Errani. 25-erių metų Italijos tenisininkė finale per 68 minutes 6:0, 6:4 įveikė antrąją raketę ispanę Carlą Suarez Navarro.

24-erių metų C. Suarez-Navarro atiteko 20 tūkst. dolerių piniginis prizas bei 200 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų.

Moterų dvejetų varžybose triumfavo ketvirtos pagal skirstymą ispanės - Lourdes Dominguez Lino ir Arantxa Parra Santonja, finale 6:4, 7:6 (7:1) įrodžiusios savo pranašumą prieš kolumbietes Cataliną Castano bei Marianą Duque-Marino.