Paaiškėjo Lietuvos klubų varžovai Eurolygoje (papildyta)

Ketvirtadienį Barselonoje ištraukti 2010-2011 m. sezono Eurolygos burtai nulėmė Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ oponentus grupių etape.

Burtai suskirstė 24 ekipas į 4 grupes. Paskutinės dvi Eurolygoje dalyvausiančios komandos paaiškės po atrankos turnyro, kuriame varžysis 16 klubų.

Prieš burtų traukimo ceremoniją į trečiąjį krepšelį patekusi Lietuvos čempionų „Lietuvos ryto“ komanda rungtyniaus C grupėje, kurioje taip pat kovos Eurolygos nugalėtojų titulą ginsianti „Barcelona" (Ispanija), Sienos „Montepaschi“ (Italija), Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (Turkija), Zagrebo „Cibona“ (Kroatija) ir „Cholet Basket“ (Prancūzija).

„Žalgiris“ (penktas krepšelis) pateko į A grupę, kur kauniečių varžovais bus Vitorijos „Caja Laboral“ (Ispanija), Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis), Belgrado „Partizan“ (Serbija), Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija) ir atrankos turnyre triumfavusi komanda.

Eurolygos reguliarusis sezonas prasidės spalio 20 d. ir tęsis iki gruodžio 23 d. Į kitą etapą žengs po keturias geriausias kiekvienos grupės komandas.

Trijų etapų atrankos turnyras, vyksiantis atkrintamųjų varžybų sistema, startuos rugsėjo 21 d., o paskutinės dvi Eurolygos dalyvės paaiškės spalio 8 d.

A grupė

Vitorijos „Caja Laboral“ (Ispanija)

Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis)

Belgrado „Partizan“ (Serbija)

Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija)

Kauno „Žalgiris“


Atrankos turnyro nugalėtojas (B)

B grupė

Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija)

Madrido „Real“ (Ispanija)

Malagos „Unicaja“ (Ispanija)

Romos „Virtus“ (Italija)

Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija)

Atrankos turnyro nugalėtojas (A)

C grupė

„Barcelona" (Ispanija)

Sienos „Montepaschi“ (Italija)

Vilniaus „Lietuvos rytas“


Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (Turkija)

Zagrebo „Cibona“ (Kroatija)

„Cholet Basket“ (Prancūzija)

D grupė

Maskvos CSKA (Rusija)

Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija)

Valensijos „Power Electronics“ (Ispanija)

Stambulo „Efes Pilsen“ (Turkija)

Milano „Armani Jeans“ (Italija)

Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija)

Kvalifikacinio etapo poros:

Berlyno "Alba" (Vokietija) - Roano "Chorale" (Prancūzija)

Kazanės "Uniks" (Rusija) - Groningeno "Gasterra Flames" (Olandija)

Maskvos srities "Chimki" (Rusija) - Kazertos "Pepsi" (Italija)

Vilerbano ASVEL (Prancūzija) - Podgoricos "Budocnost" (Juodkalnija)

Vršaco "Hemofarm" (Serbija) - Galil Elijono "Hapoel" (Izraelis)

Nymburko CEZ (Čekija) - Šarlerua "Spirou" (Belgija)

Le Mano "Sarthe Basket" (Prancūzija) - "Banvit" (Turkija)

Kijevo "Budivelnik" (Ukraina) - Atėnų "Maroussi" (Graikija)


Šiame straipsnyje: EurolygaŽalgirisLietuvos rytas

NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių