Olimpiečiai apgynė badmintono čempionų titulus

48-ajame Lietuvos badmintono čempionate triumfavo favoritai - olimpiečiai Akvilė Stapušaitytė ir Kęstutis Navickas. Jie apgynė čempionų titulus.

Moterų vienetų varžybų finale A.Stapušaitytė 21:9, 21:14 nugalėjo Kristiną Dovydaitytę. Bronza tenkinosi Gerda Voitechovskaja, 21:15, 21:17 įveikusi Rasą Šulnienę. Vyrų vienetų finale K.Navickas 21:9, 21:9 privertė kapituliuoti Klaudijų Kašinskį. Trečiąją vietas užėmė Edgaras Slušnys, 21:11, 21:17 parklupdęs Ramūną Stapušaitį.

Vyrų dvejetų varžybas laimėjo K.Navickas ir K.Kašinskas, lemiamame susitikime 21:14, 21:12 nugalėję Povilą Bartušį ir Alaną Plaviną. Trečioji vieta atiteko Donatui Narvilui ir Edgarui Slušniui, kurie 14:21, 21:16, 21:18 palaužė Sergejų Leonovičių ir Saulių Šaltmerį.

Moterų dvejetų varžybose sėkmė lydėjo K.Dovydaitytę ir G.Voitechovskają, kurios finale 21:12, 21:14 privertė pasiduoti Indrę Petrulaitienę ir R.Šulnienę. Trečiojoje vietoje - Agnė Kupliauskaitė ir Ieva Linkutė, 21:9, 21:13 įveikusios Amandą Meirytę ir Godą Krivonosovaitę.

Mišrių dvejetų čempionais tapo D.Narvilas ir K.Dovydaitytė, finale 15:21, 21:15, 22:20 įveikę E.Slušnį ir G.Voitechovskają. Bronzą pelnė K.Kašinskis ir I.Petrulaitienė, 20:22, 21:16, 21:14 pranokę Aurimą Mizgirį ir I.Linkutę.

Šiame straipsnyje: NavickasStapušaitytė