N.Vidičiui dėl traumos šis sezonas jau baigtas

„Manchester United” klubas sulaukė labai prastų naujienų, mat komandos vidurio gynėjas Nemanja Vidičius dėl patirtos kelio traumos šį sezoną aikštelėje daugiau nepasirodys.

Futbolininkas traumą patyrė UEFA Čempionų lygos mače prieš „Basel”, kuri „raudonieji velniai” pralaimėjo rezultatu 1-2 bei iškrito iš Čempionų lygos turnyro dar grupių etape.

30-metis serbas sužalojimą patyrė minėtųjų rungtynių pirmojo kėlinio pabaigoje, 44-ą minutę. Žaidėjas aikštę paliko ant neštuvų. Jį aikštelėje iškarto pakeitė komandos draugas Jonny Evansas.

Manoma, jog pačiu geriausiu atveju Nemanja negalės klubui padėti apie penkis mėnesius. Nėra atmetama galimybė, jog futbolininkas treniruoti galės pradėti net po septynių mėnesių.

Apie tai, jog Vidičius praleis likusią sezono dalį kalbėjo ir „United” treneris Seras Alexas Fergusonas: „Tikėjomės geresnių naujienų, tačiau paaiškėjo, kad Nemanja šį sezoną daugiau nežais”.

Šiame straipsnyje: Nemanja Vidičmanchester united