NLRL: kovinga Marijampolės “Sūduvos” pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų „B“ divizione Kauno „Velnių“ komanda net 13 įvarčių skirtumu  - 15:2 (5:2, 5:0,5:0) sutriuškino Kauno „Crazy puck“ komandą.

„Velniai“ buksavo tik pirmajame kėlinyje, kai leido varžovams pelnyti abu įvarčius. Vėliau nugalėtojai siautė ant ledo ir mušė įvarčius be atsako. „Crazy puck“ žaidėjai užsidirbo net 28 baudos minutes, kai varžovai tik 4.

„Velniai“: Tomas Sabaliauskas, Donatas Fankinas, Gediminas Laukys po 3, Giedrius Šeputis 2, Gintaras Vasilavičius, Gintaras Šuliokas, Robertas Lukoševičius, Irmantas Kupčiūnas po 1 įvartį.

„Crazy puck“: Tomas Krūvelis, Audrius Varnas po 1 įvartį.

Marijampolės „Sūduvos“ komanda, vedama Raimundo Vaitkevičiaus, palaužė Kauno „Bizonų“ pasipriešinimą ir nugalėjo juos rezultatu 6:4 (2:2, 1:1, 3:1).

Rungtynių pradžioje marijampoliečiai pirmavo 2:0, vėliau jau „Bizonai“ buvo priekyje 4:2. „Sūduva“ persvarą įgijo tik rungtynių pabaigoje, kai du įvarčius per nepilnas tris paskutiniąsias minutes pelnė Vaidas Pivoras. Beje, abu kartus lemiamu momentu tikslius perdavimus komandos draugui atliko Kauno ledo ritulio legenda Raimundas Vaitkevičius. Marijampoliečiai aikštelėje žaidė vos aštuoniese.

„Sūduva“: Vaidas Pivoras 3, Rimas Lekeckas, Antanas Greblikas po 1 įvartį..

„Bizonai“: Tomas Budrauskas 3, Michailas Starkovas 1 įvartis.

Centro diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno „Bizonai“               4 2 0 1 1  39:17   7
2. Kauno „Velniai“               3 2 0 0 1  26:17   6
3. Jonavos „Week on Wings“       3 2 0 0 1  22:28   6
4. Kauno „Rest turas“            2 0 2 0 0   9:7    4
5. Marijampolės „Sūduva“         2 1 0 1 0   7:6    4
6. Kauno „Monstrai“              3 1 0 0 2  14:17   3
7. Kauno „Crazy puck“            3 0 0 0 3   9:32   0