NLRL čempionate – “Sadvitos” ir “Vanvitos” pergalės

Nacionalinės ledo ritulio lygos organizuojamame Lietuvos čempionate antrąją pergalę iš eilės po dviejų nesėkmių iškovojo Vilniaus „Vanvita“ išvykoje net 8:2 (1:1, 2:0, 5:1) sutriuškinusi Kauno LRK.

„Vanvita“ rimtai nusiteikė rungtynėms ir savo pranašumą ėmė įrodinėti antrajame kėlinyje. Paskutiniajame kėlinuke vilniečiai smaginosi triuškindami varžovus. Sostinės ekipa iškovojusi 6 taškus iš eilės įsiterpė į kovą dėl diviziono nugalėtojo vardo.

Beje, LRK komandoje pirmąsias iš dviejų rungtynių turėjo praleisti Šarūnas Citavičius, užsidirbęs dviejų rungtynių diskvalifikaciją ir 200 litų baudą už išpuolį prieš rungtynių arbitrą.

„Vanvita“: Andrejus Jadkauskas, Vitalijus Sevrukas po 2 įvarčius, Dangyras Rimkus, Andrejus Klimovecas, Simas Sakaitis, Vitalijus Suponevas po 1 įvartį.

LRK: Vygintas Sajus, Paulius Kareckas po 1 įvartį.

Rytų-Centro diviziono A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Poseidonas“        4 3 0 0 1  19:13    9
2. Vilniaus „Vanvita“            4 2 0 0 2  19:14    6
3. Kėdainių LRK                  4 2 0 0 2  18:16    6
4. Kauno LRK                     3 1 0 0 2   7:14    3
5. Kauno „Charlie Pizza“         3 1 0 0 2   9:15    3

Vakarų divizione lyderio vietos neužleidžianti Klaipėdos „Sadvita“ iškovojo jau penktąją pergalę iš eilės, šįsyk rezultatu 5:2 (1:2, 4:0, 1:0) nugalėjusi Kretingos „Grifus“.

„Grifai“ netikėtai pradėjo rungtynes ir išsiveržė į priekį 2:0. Klaipėdos komanda pyktelėjo po tokio varžovų akibrokšto ir antrajame kėlinyje įmušė net 4 įvarčius be atsako.

Kretingos klubas bandė gelbėti rungtynes, paskutiniajame kėlinyje prispaudė varžovus jų aikštės pusėje, tačiau praleido įvartį turėdamas kiekybinę persvarą ir pralaimėjo antrąsias rungtynes iš eilės lygiai tokiu pačiu rezultatu.

„Sadvita“ tęsia pergalingą žygį Vakarų divizione, iškovojusi jau penktą pergalę iš eilės ir su 15 taškų tvirtai pirmaudama divizione.

„Sadvita“: Andrejus Novikas 3, Vitas Strazdas 2, Jurijus Merkutovas 1 įvartis.

„Grifai“: Mindaugas Krakauskas, Igoris Kuzminovas po 1 įvartį.

Vakarų diviziono A-B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Klaipėdos „Toras“             2 0 0 0 2    1:10   0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną yra įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stenley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.