NHL: D. Zubraus blykstelėjimas „Devils“ gretose

Penktą rezultatyvų perdavimą keturioliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau dešimtąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Naujojo Džersio „Devils“ (40 tšk.) klubas patyrė aštuntą pralaimėjimą iš eilės.

Penkiolika pergalių per 40 reguliariojo sezono rungtynių iškovojusi „Devils“ komanda trečiadienį namuose 4:5 (0:3, 2:1, 2:1) turėjo pripažinti antrojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančių Bostono „Bruins“ (56 tšk.) ledo ritulininkų, kurie iškovojo 26-ą pergalę per 39 mačus, pranašumą.

Po rezultatyvaus 34-erių metų lietuvio perdavimo trečiojo kėlinio pabaigoje (59:23) galutinį mačo rezultatą (4:5) užfiksavo Mattas D'Agostini.

Pats Lietuvos ledo ritulininkas per nepilnas 15 žaidimo minučių (14:50) dukart metė (kartą - netaikliai) į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Iš viso D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone - 1 įvartis, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 8 baudos minutės.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams, kurių nesėkmių serija ilgiausia nuo 1985-1986 metų sezono, pelnė Patrikas Eliašas (31:07), Travisas Zajacas (38:12) ir Andy'is Greene'as (45:58).

Dviem įvarčiais nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Gregory's Campbellas (1:10 ir 8:12), vienu - Danielis Paille'as (4:51), Zdeno Chara (23:06) bei Tyleris Seguinas (47:33).