Netikėta: „Caja Laboral“ sutriuškino CSKA

Triuškinančią pergalę Eurolygos ketvirtfinalyje iškovojo Vitorijos „Caja Laboral“. Žano Tabako auklėtiniai savo arenoje 93:72 (15:14, 28:10, 27:15, 23:33) sutriuškino Maskvos CSKA.

Serijoje iki trijų pergalių vis dar 2–1 pirmauja rusai.

Po apylygiai sužaisto pirmo ketvirčio, baskai antrojo kėlinio metu žaidė lyg ant sparnų. Šeimininkai kėlinio pabaigoje surengė spurtą 11–5, po kurio pirmavo solidžiu pranašumu (43:24).

Po didžiosios pertraukos Vitorijos komanda neketina mažinti apsukų ir po spurto 15–6 jau susikrovė net 31 taško skirtumą (71:39). Per likusį mačo laiką rungtynių nugalėtojas abejonių nekėlė.

„Caja Laboral“: Thomas Huertelis 21 (3/5 dvit., 5/6 trit.), Milko Bjelica 15 (3/3 trit.), Nemanja Bjelica 13 (7 atk. kam.), Andresas Nočioni 10 (5 atk. kam.).

CSKA: Nenadas Krstičius 12 (4/9 dvit., 4/7 baud., 5 atk. kam.), Aaronas Jacksonas ir Vladimiras Micovas po 11, Sonny Weemsas ir Zoranas Ercegas po 10.

„Olympiacos“ dar teks paplušėti

Itin svarbią pergalę Eurolygos ketvirtfinalyje iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ komanda, savo žiūrovų akivaizdoje 83:72 (19:17, 18:12, 28:21, 18:22) nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“.

Po šios pergalės turkai sušvelnino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-2. Kitos rungtynės vėl bus žaidžiamos Stambule.

Aikštės šeimininkai itin sėkmingai sužaidė antrąjį ir trečiąjį kėlinius. Po didžiosios pertraukos turkai pirmavo 8 taškų skirtumu (37:29).

Trečio ketvirčio metu Stambulo ekipa šovė į priekį 7–0 ir savo sąskaitoje turėjo 17 taškų persvarą (56:39). Visgi Eurolygos čempionai ginklų nesudėjo ir lemiamo ketvirčio metu pradėjo artėti prie savo varžovų.

Graikai ketvirtojo kėlinio metu sumažino savo deficitą iki vienženklio (67:58), tačiau tai buvo viskas, ką šiame mače jie sugebėjo padaryti. „Anadolu Efes“ per likusį laiką kontroliavo mačo eigą ir iškovojo pergalę.

Graikijos ekipos aprangą vilkintis Martynas Gecevičius rungtyniavo 4 minutes, per kurias atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

„Anadolu Efes“: Jordanas Farmaras 17 (3/7 dvit., 3/5 trit., 2/4 baud., 5 kld., 5 rez. perd.), Duško Savanovičius ir Semihas Erdenas (9 atk. kam.) po 15, Jamontas Lucasas 13 (9 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Olympiacos“: Acie Law 19 (5/7 dvit., 3/5 trit.), Georgios Printezis 11, Kyle'as Hinesas 10 (5 atk. kam.), Stratos Perperoglou 9.