Nesėkminga diena lietuviams Eurolygoje

Trečiadienį sužaistos penkerios ULEB Eurolygos krepšinio turnyro reguliariojo sezono ketvirtojo turo rungtynės, kuriose iš trijų lietuvių klubų pergalę pavyko iškovoti tik Dariaus Songailos Stambulo "Galatasaray" (Turkija) klubui.

Antrąją pergalę D grupės turnyre iškovoję bei trečiąją vietą užimantys „Galatasaray“ krepšininkai svečiuose 79:70 (27:23, 17:14, 13:19, 22:14) įveikė Liublijanos „Union Olimpija“ (Slovėnija) ekipą.

Lietuvos rinktinės puolėjas prie pergalės prisidėjo 10 taškų, 1 sugriebtu kamuoliu ir rezultatyviu perdavimu. Per 12 žaidimo minučių (12:01) D. Songaila pataikė 5 dvitaškius iš 7, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus.

Rezultatyviau už lietuvį nugalėtojų gretose rungtyniavo Furkanas Aldemiras (18 tšk.), Joshua Shippas (17 tšk.) ir Prestonas Shumbertas (11 tšk.).

Šeimininkų gretose išsiskyrė Aleksandras Čapinas (15 tšk.), Ratko Varda (14 tšk.) ir Deonas Thompsonas (11 tšk.).

Ketvirtąją nesėkmę iš eilės patyrė D grupės autsaideris Donato Motiejūno Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija) klubas, namuose 68:72 (12:17, 18:12, 16:16, 22:27) nusileidęs Kazanės „Uniks“ (Rusija) ekipai.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidęs D. Motiejūnas pelnė 19 taškų, po krepšiais atkovojo 9 kamuolius, 4 sykius suklydo ir triskart prasižengė. Per 30 su puse minutės (30:28) jis pataikė 1 tritaškį iš 5 ir 8 dvitaškius iš 12.

15 taškų į svečių krepšį įmetė Michaelas Kuebleris, 14 - Oliveris Lafayette'as.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Henry's Domercantas (23 tšk.), Kelly's McCarty's (13 tšk.) ir Aleksejus Savrasenka (10 tšk.).

D grupėje pirmauja po tris pergales iškovojusios „FC Barcelona Regal“ (Ispanija) ir Rimanto Kaukėno bei Kšyštofo Lavrinovičiaus Sienos „Montepaschi“ (Italija) komandos.

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1. „FC Barcelona Regal“ (Ispanija)          3  0  267:190
2. Sienos „Montepaschi“ (Italija)           3  0  261:205
3. Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)         2  2  296:313
4. Kazanės „Unics“ (Lenkija)                2  2  276:304
5. Liublijanos „Union Olimpija“ (Slovėnija) 1  3  261:306
6. Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija)         0  4  263:306


Trečiąją nesėkmę ketvirtosiose rungtynėse patyrė ir C grupės autsaideriu liko Martyno Gecevičiaus Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) klubas, išvykoje 63:64 (16:12, 18:19, 15:14, 14:19) nusileidęs trečiąją pergalę iškovojusiai ir grupės lyderę Vitorijos „Caja Laboral“ (Ispanija) ekipą pavijusiai Kantu „Bennet“ (Italija) komandai.

Lietuvio sąskaitoje 8 taškai, 5 atkovoti kamuoliai, 3 klaidos ir 3 pražangos. Per nepilnas 25 minutes (24:57) jis pataikė vienintelį mestą tritaškį, 1 dvitaškį iš 4 bei 3 baudų metimus iš 4.

23 taškus į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Vassilis Spanoulis, 11 - Marko Keseljis.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Maartenas Leunenas (12 tšk.), Denis Marconato (10 tšk.) ir Marko Sekičius (8 taškai).

Kitose A grupės antrąją pergalę iškovojo Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (Turkija) komanda:

Bilbao „Bizkaia“ (Ispanija)  - Stambulo „Fenerbahce Ulker“         70:73
(21:26, 15:6, 22:21, 12:20)
Marko Banič           19       Bojan Bogdanovič      19
Kostas Vasiliadis     15       Curtis Jerrells       15
Raul Lopez             9       James Gist            10


A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Vitorijos „Caja Laboral“ (Ispanija)      3  0  231:214
2. Kantu „Bennet“ (Italija)                 3  1  291:282
3. Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (Turkija)    2  2  303:306
4. Nansi SLUC (Prancūzija)                  1  2  242:243
5. Bilbao „Bizkaia“ (Ispanija)              1  3  288:299
6. Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija)           1  3  284:295


Vienintelėse B grupės rungtynėse pergalę šventė Malagos „Unicaja“ (Ispanija) komanda:

Malagos „Unicaja“ (Ispanija) - „KK Zagreb“ (Kroatija)              99:85
(19:27, 30:14, 24:16, 26:28)
Luka Zorič            14       Mario Kasun           23
Joel Freeland         13       Damir Mulaomerovič    13
Jorge Garbajosa       12       Sean May              10


B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos CSKA (Rusija)                    3  0  270:195
2. Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija)         3  0  271:214
3. Malagos „Unicaja“ (Ispanija)             3  1  340:339
4. Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija)     1  2  248:238
5. Kauno „Žalgiris“                         0  3  227:264
6. „KK Zagreb“ (Kroatija)                   0  4  259:365


C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Madrido „Real“ (Ispanija)                2  1  267:242
2. Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija)        2  1  225:207
3. Tel Avivo „Maccabi Electra“ (Izraelis)   2  1  240:237
4. Belgrado „Partizan“ (Serbija)            1  2  230:235
5. Milano „Emporio Armani“ (Italija)        1  2  221:229
6. Lježo „Belgacom Spirou“ (Belgija)        1  2  237:270


Šiame straipsnyje: Eurolyga

NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių